kliknij aby powiększyć
1680x996 : 319 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Umiejętność Kamuflaż- czy działa podczas jazdy?

MIchal_PL96
Napisany 25 Sie. 2012 - 10:36
#1

użytkownicy
Cześć,
takie banalne pytanie, mi osobiście wydaje się, że nie, ale wolę się upewnić, bo to będzie mój 4 skill i już za szybko to nie leci :D

Vampir9610
Napisany 25 Sie. 2012 - 11:06
#2

użytkownicy
nie nie działa

toom_
Edytowany 25 Sie. 2012 - 20:35
#3

użytkownicy
noob nooba noobem pogania

EDIT: http://www.wotdb.info/ kliknij prawym na czolg i dalej more info jest napisane invisible podczas jazdy i w postoju

Klinkerchofen
Napisany 25 Sie. 2012 - 20:40
#4

użytkownicy
Uał, toom_ jaki Ty jesteś ultramegapro, ale nagadaleś temu nubowi. Mogę Cię dotknąć?

Pure Sense
Napisany 27 Sie. 2012 - 11:02
#5

użytkownicy
Panowie - prosty temat a już ''nerwacja'' .

Umiejętność ''Kamuflaż'' działa cały czas. Jego wartość zależy od tego czy jesteśmy w ruchu czy nie a także od przeszkód, krzaków itp.
Wartości szczegółowe są ciężkie do ustalenia ale są na forach linki do ''testów'' na treningach .


Mortanes
Napisany 27 Wrze. 2012 - 03:15
#6

użytkownicy
A ja mam inne pytanie odnośnie kamuflażu a nie chce zakładać nowego wątku.

Mianowicie: jeżeli załoga będzie mieć kamo na 100% to czy ogólna wartość kamuflażu na czołgu tez będzie wynosić 100% czy 75% (gdzieś tak wyczytałem ze 75% ale nie jestem co do tego pewny).

Jeżeli 75% procent to do pełnej 100-ki potrzeba jeszcze siaty, a nie chce marnować miejsca siatką jak mogę podpiąć inny być może ważniejszy moduł.

Dzięki za odpowiedź

MiszaPoland
Napisany 28 Wrze. 2012 - 13:24
#7

użytkownicy
Myślę że odpowiedź znajdziesz tutaj:
http://worldoftanks.eu/news/3915-video-tutorial-camo-factor-pl/
Pozdrawiam

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.