kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1446 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Przekładanie załóg z HT na premium tanki

MIchal_PL96
Napisany 23 Sie. 2012 - 14:11
#1

użytkownicy
Witam,
kupiłem sobie Lówka i rozmawiałem na temat przekładania załóg z HT niemieckich na Löwe z jednym gościem. Powiedział mi on, że jeśli mam załogę na 100% z E-75 to jeśli przełożę ją sobie do Lówka bez przeszkalania, to ta załoga będzie tak samo efektywna jak na E-75 czyli na 100%-> chciałbym się dowiedzieć czy to prawda, bo jeśli tak to można sobie szkolić załogi niemieckich HT na Löwe. Czekam na Wasze odpowiedzi.

PS a jak mam załogę na 300% (czyli 100%+2 skille po 100%) to te skille będą działać w Löwe?

Scytian
Napisany 23 Sie. 2012 - 14:15
#2

użytkownicy
Tak wszystko powinno działać i nawet expa będą zdobywać.

MIchal_PL96
Napisany 23 Sie. 2012 - 14:22
#3

użytkownicy
"nawet expa będą zdobywać."
czyli tzn., że będą dostawać mniej niż "prawowita" załoga?

Scytian
Napisany 23 Sie. 2012 - 14:59
#4

użytkownicy
Tyle samo będą zdobywać, i będą działać tak samo jak "prawowita" załoga, właściwie expienie załogi to jedna z najważniejszych funkcji premium tanków.

MIchal_PL96
Napisany 23 Sie. 2012 - 15:16
#5

użytkownicy
a ja myślałem, że kredyty :D
dobra, dzięki za odpowiedzi

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.