kliknij aby powiększyć
1344x756 : 237 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Kod HAPPYTANKSDAY
Ile można czekać?

yaroo_p
Edytowany 22 Sie. 2012 - 17:25
#1

użytkownicy
Mam pytanie.Wbiłem kod HAPPYTANKSDAY w sobotę 19 sierpnia poraz pierwszy (wcześniej nie było czasu)Kod wszedł prawidłowo.Czytając na forum iż to może trać uzbroiłem się w cierpliwość i czekałem niedziela poniedziałek a tu nadal nic.Dziś ponowiłem aktywacje ale niestety nic.Nadal czekam.O ile wiem kod jest ważny do 23.08.Czy ktoś miał podobny problem a jeśli tak to jak to rozwiązać?


EDIT;

Wygląda na to że jestem jednym przypadkiem.Może inaczej gdzie mogę zgłosić ten problem.Proszę o link itp.

kurkusmaximus
Napisany 22 Sie. 2012 - 19:25
#2

administracja
http://support.worldoftanks.eu/

yaroo_p
Napisany 22 Sie. 2012 - 22:38
#3

użytkownicy
Yes yes yes ...po 4 dobach właśnie się doczekałem :))) Właśnie dokonali aktywacji hi...

Dzięki kurkusmaximus.

Sprzedam
Napisany 22 Sie. 2012 - 23:31
#4

użytkownicy
Nie zesraj się

Kenpachi
Napisany 23 Sie. 2012 - 06:37
#5

użytkownicy
Jak widać ludzie mirzą innych swoją miarą.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.