kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 543 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Pytanie w sprawie kodu.

Shr3KPL
Edytowany 21 Sie. 2012 - 15:36
#1

użytkownicy
Witam,
to znowu ja, tym razem w innej sprawie.
Kupiłem sobie ostatnio kod bonusowy dodający:
-50 Tys Srebra
-2000 Golda
-T2 lt
-Miejsce w garażu
-7 dni konta premium
Wszystko ok.
Ale chodzi o to że chcę kupić go znowu.
I pytanie czy będzie można go aktywować po raz drugi,
Dziekuje za szybką odpowiedz.

mateuszmate7
Napisany 21 Sie. 2012 - 17:17
#2

użytkownicy
3 razy można tylko aktywować i za to można kupić super persinga ale trzeba pamietac zeby nie sprzedac t2 lt i nie wydac zlota.Polecam kupować na alegro http://allegro.pl/world-of-tan...ucz-24-7-auto-i2577496578.html ponieważ już to sprawdzilem i dziala tylko jedna wada nie ma pudelka a + to że masz to w 5 min :D

Shr3KPL
Napisany 21 Sie. 2012 - 17:36
#3

użytkownicy

Dziekuje bardzo za szybką odpowiedz.
A tak na marginesie po 4 razie nie moge juz go aktywować ? Jak tak to szkoda będzie trzeba wiecej placic :(

Scytian
Edytowany 21 Sie. 2012 - 17:58
#4

użytkownicy
Jesteś tego pewny że tylko 3 razy, inne kody można aktywować 10 razy albo 1 raz. Sam sprawdziłeś czy czytałeś że ktoś czytał że ktoś wie? Nie do końca wierzyłbym temu co obsługa powiedziała, oni sami nie wiedzą co mówią, tak samo było z kodami bonusowymi z pewnej niemieckiej strony, mówili że można aktywować 3 a wchodziło 10.

mateuszmate7
Napisany 21 Sie. 2012 - 21:34
#5

użytkownicy
Tak czytałem ale nie wiem na 100% może na 80%

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.