kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 2866 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Znikający czołg w garażu.
Zniknięcie T 127

Mortanes
Edytowany 18 Sie. 2012 - 18:18
#1

użytkownicy
Witam.

Mam problem związany ze zniknięciem czołgu z garażu.

Mianowicie wchodzę sobie spokojnie do gry i patrze, że zniknął mi czołg premium T-127. Jestem pewien, że go nie sprzedawałem (sentyment do tego czołgu, dobrze się nim grało). Reszta maszyn jak stały tak stoją. Mam screena gdzie 11 lipca jeszcze T 127 stoi w garażu. Mam nadzieje że to tylko jakiś błąd serwera abo coś w tym stylu.

Jeżeli ktoś wie co da się z tym zrobić (do kogo napisać itp) byłbym wdzięczny za pomoc. Szkoda mi tego czołgu tym bardziej, że premium to jeszcze przyjemnie mi się grało.

Prosiłbym o poradę co z tym fantem zrobić.

Lincz
Napisany 18 Sie. 2012 - 22:03
#2

użytkownicy
może masz t127 odznaczonego jako rezerwowy, a w filtrach masz odhaczone by pokazywało tylko te podstawowe.

Mortanes
Napisany 18 Sie. 2012 - 22:37
#3

użytkownicy
Sprawdzałem to zanim napisałem post/założyłem temat. Dawałem tylko czołgi premium to pokazywało mi tylko T34 amerykańca. Dawałem lekkie to pokazywało mi amx12t, t 50 i t 50-2. Czołg po prostu wyparował. Nie wiem co mam z tym fantem zrobić. Jedyne co zostało z tego nieszczęsnego T 127 to amunicja w magazynie. Wygląda tak jakbym go sprzedał ale jestem pewien, że tego nie zrobiłem. Za fajny i za ciekawy czołg to był (dla mnie) aby go sprzedawać (zresztą jaki sens by to miało skoro mam t 34 hamerykanca na którym spokojnie zarabiam).

magik500
Napisany 20 Sie. 2012 - 18:04
#4

użytkownicy
Nie masz czego żałować, wrzuca go teraz na V tiery, np. KV-1. Przyjemność grania tym maluchem prysła jak bańka mydlana...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.