kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 448 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
CZy kw 1s lepiej zarabia niż kw 1 ?
???

dawits100
Napisany 14 Sie. 2012 - 13:22
#1

użytkownicy
Cuu ? Bo nwm czy kupic

losewos
Napisany 14 Sie. 2012 - 14:03
#2

użytkownicy
Nie.Wiadomo że tiery V zarabiają lepiej od VI.Ale chyba ja tylko byłem takim słabym graczem że wychodziłem na minus.Ogólnie polecam.

Dziurawbucie
Napisany 15 Sie. 2012 - 02:01
#3

użytkownicy
Jeden i drugi czołg dobrze zarabia,lecz mm KW-1 jest "troszeczkę" inny niż KW-1s. Koszt pestek do 85mm w przypadku Kw-1 jest ogólnie znikomy.Kw-1 trafia max na 1-2 czołgi 7 tieru.Dużo więcej nim naczynisz.Czasami 7-9 fragów. Kw-1s już napotyka często 8 czasami jeden czołg 9 tieru.Sensowna gra Kw -1s to z 122m nie z 85mm.Koszt pestki to już 1k,lecz 390 dmg w porównaniu z 160 to jakaś różnica.Kw-1s jest bardzo dobrym czołgoem jeśli chciałbyś grać w przyszłosći Is-4 czyli będzie fajne działko + waciany pancerz, który czasami zaskakująco dinguje.W aktualizacji 8.0 pewnie to zmienią.

Kenpachi
Napisany 16 Sie. 2012 - 09:17
#4

użytkownicy
Dodaj jeszcze koszta naprawy, KW-1 jest na pewno tańszy w naprawie i sumując wszystko zapewne wyjdziesz na większy plus niż w KW-1S.

Dziurawbucie
Edytowany 17 Sie. 2012 - 04:04
#5

użytkownicy
Do > Kenpachi

Oczywiście Masz rację.Koszt naprawy KW-1 jest również "znikomy" ,lecz Kw-1s jest pierwszym czołgiem który ma tak duże dmg na swoim tierze i jest czołgiem ,nie artą> lub TD.. DMG przeklada się na zysk z uczestnictwa w bitwie.Kw-1s inaczej sie gra.Hit u back. Kw-1 hit.go >hit> go >hit.....(to tylko relacja z bitwy Kw-1 gdy byłem TOP + OP + ch...wi co jeszcze)

W przypadku Kw-1 spotykasz często noobe.W tym jest przewaga Twoja nad nowymi graczami. Grając Kw-1s musisz sie spodziewać > noobe + równi Tobie + gracze którzy mają kilka czołgów 9-10 tier a grają bez premium ale zarabiają na 9-10ier.Graja np.czogiem Pz4(czasami SU-85).Nie mówię już o czolgach premium tieru 3-5...

Kenpachi
Napisany 17 Sie. 2012 - 07:13
#6

użytkownicy
Owszem,trafiają do innych bitew te czołgi, ale ja się skupiam na samych zarobkach. Łatwiej wyjść na swoje grając z noobami czołgiem który jest TOP. Zadajesz DMG, dużo rykoszetujesz i mało płacisz za naboje. Czysty zysk

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.