kliknij aby powiększyć
1600x989 : 233 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Miało być lepiej a jest coraz gorzej
Losowanie pojazdów

iwi
Napisany 14 Sie. 2012 - 00:55
#1

użytkownicy
Po aktualizacji często losuje tak, że spotykają się czołgi IV z X - i po co w ogóle taką grę zaczynać. A miały być tylko 2 Tiery różnicy.

dbmat
Napisany 14 Sie. 2012 - 01:05
#2

użytkownicy
i są dwa tiery różnicy, ale jeżeli bierzesz scauta albo wchodzisz w pluton jakis to sam jesteś sobie winny .

Kenpachi
Napisany 14 Sie. 2012 - 08:27
#3

użytkownicy
Arty też są inaczej losowane.

Shr3KPL
Napisany 14 Sie. 2012 - 10:09
#4

użytkownicy
Może nie fart, ale mnie wrzuca max 2 tiery wyżej może napiszesz jakim tankiem grasz ? Lub tak jak powiedział dbmat.

Palce
Napisany 14 Sie. 2012 - 18:19
#5

użytkownicy
Popatrz na to z drugiej strony, to jest z punktu widzenia dziesiątego tieru:)

iwi
Edytowany 17 Sie. 2012 - 01:18
#6

użytkownicy
Najczęściej gram VI VK3601
W tej chwili miałem na planszy 2 IV (działa), 4 VI, 4 VII i reszta VIII
trafiłem akurat na stado ósemek i mimo trafiania w tylną część nawet jednego procenta im nie uszkodziłem (4 strzały) - wiem, że premiowców tutaj nagradzają, ale to już jest przesada.

wczoraj VII AMX1375 - grałem właśnie z X no i wsadzili mi do ekipy 2 działa IV
ale co z tego, że działo ma silną artylerię jak i tak nie przebije pancerzu VII a co dopiero X

Kenpachi
Napisany 16 Sie. 2012 - 09:21
#7

użytkownicy
No to jak grasz VK to prawidłowo losuje cię z VIII tierem. A jak Ci dinguje w tył to może strzelasz pod kątem lub jest jakiś inny powód. A AMXy zawsze wysoko losowało. W końcu to czołg lekki wysokiego tieru. A arta 4 tieru spokojnie uszkodzi VII. I popracuj trochę nad ortografią i sensem swoich postów.

Scytian
Napisany 16 Sie. 2012 - 10:34
#8

użytkownicy
@iwi
Nie wiem na co narzekasz, takie walki w VK3601H trafia się raz na sto, albo i rzadziej, rozegrałem nim ostatnio sporo walk i przeważnie jest tak że top jest VI/VII tier, a jak się zdarzy z VIII to jest ich 2-3 na team, no nieraz jest ich trochę więcej. Jak nie możesz przebić takiego tieru w tył? Dla mnie jedynym czołgiem jakiemu nie mogę nic zrobić VK3601H jest KW-5, ale z niego ogólnie twarde bydle.

iwi
Napisany 17 Sie. 2012 - 00:24
#9

użytkownicy

zbyszek100
Napisany 20 Sie. 2012 - 18:39
#10

użytkownicy
a powie mi ktos jak dostac czołgi chinskie i brytyjskie? bo ja mam tylko 4 nacje francuska amerykanska rosyjska i niemiecka

Scytian
Napisany 20 Sie. 2012 - 18:51
#11

użytkownicy
chińskie to są 2 czołgi premium Type 59 i Type 62, można je kupić z gotówkę w sklepie z prezentami co jakiś czas, a czołgów brytyjskich jeszcze nie ma, w następnym patchu(pewnie za jakiś miesiąc) będzie 1 brytyjski premium: Matilda Black Prince, a w następnym patchu najprawdopodobniej drzewko brytyjskie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.