kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1620 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Nowe konto
Nowe konto

losewos
Napisany 10 Sie. 2012 - 08:33

użytkownicy
Witam! Założyłem nowe konto w wot i natknąłem się na samouczek.Jako że w tę grę grałem 1.5 roku to postanowiłem go przejść.Okazał się na tyle łatwy że uporałem się z nim w godzinę.Po zakończeniu dostałem m3 stuart z 100% załogą.I co mnie zdziwiło ten czołg jest pojazdem premium.Więc dlaczego autorzy zrobili 2 wersje m3 stuart premiowaną i normalną?Wydawało mi się to troche dziwne.Myślałem że pójde w stronę amerykańskich medów.I czy będe mógł kupić tego normalnego m3?

Mam jeszcze prośbę do administracji aby dodała artykuł o kodzie bonusowym gdyż wiele osób może to informacje przegapić: http://worldoftanks.eu/news/3391-happy-tanks-day-pl/

Vampir9610
Napisany 10 Sie. 2012 - 08:46

użytkownicy
będziesz mógł

Czarnowidz
Napisany 10 Sie. 2012 - 14:27

użytkownicy
normalny stuart ma lepsze działo i silnik, ten premium ma tylko średnie działko i średni silnik, no i łagodniejsze losowania

losewos
Napisany 10 Sie. 2012 - 14:53

użytkownicy
A najśmieszniejsze jest to że jest nacji ZSRR.A teraz pytanie sprzedać go czy t2 lt[mam z kodu zaproszeniowego?]

kurkusmaximus
Napisany 10 Sie. 2012 - 17:39

administracja
Tak, dodamy.

krzyzyk31
Edytowany 11 Sie. 2012 - 10:48

użytkownicy
Losewos narazie zostaw sobie tego stuarta,a jak dojdziesz do V tieru to go pogoń.Chyba że niedługo kupisz sobie typa 59 bo ma być w sklepie z podarunkami. Narazie zawsze coś tym stuartem zarobisz.

Shr3KPL
Napisany 14 Sie. 2012 - 10:16

użytkownicy
@losewos
To tak samo jak dojdzie Brytyjska nacja czołgów tak samo.
Np. Masz Churcilla z nacji Rosyjskiej (Premium) A w Brytyjskiej też będzie ale możesz mieć dwa na raz. Mam nadzieje że zrozumiałeś.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.