kliknij aby powiększyć
1390x872 : 889 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Wybór HT

AleMaslo
Napisany 09 Sie. 2012 - 13:50
#1

użytkownicy
Witam nie wiem który wybrać chciałbym żeby miał dobry pancerz i działo :)
Wolałbym żeby nie był to niemiecki twór.

vaker94
Napisany 09 Sie. 2012 - 17:03
#2

użytkownicy
polecam Ruskie, z linii IS, szybkie, mobilne, z dobrymi działami
jeśli wolisz coś wolniejszego polecam te z linii KW dobry pancerz, mocne działa, KW-3 z działem 100mm spokojnie wyjdziesz 20k na plus przy dobrych wiartach

AleMaslo
Napisany 10 Sie. 2012 - 07:34
#3

użytkownicy
IS-4 czy IS-7 ?

Czarnowidz
Edytowany 10 Sie. 2012 - 07:54
#4

użytkownicy
is-7 raczej, doskonały pancerz z przodu, szybszy, is-4 za to ma pancerz z każdej strony, ale z żadnej nie daje gwarancji odbicia, is-4 ma super mocną wieżę od przodu i działo snajpera, trochę jest ociężały, droga do is-7 wiedzie przez doskonałego is-3 i nudnego is-8 , jeśli chodzi o frajdę to ameryańskie HT są bardzo przyjemne, zwrotne, szybkostrzelne, celne, ale bezbronne z boku, frajda jednak spora, wybieraj między is-7 a T110, dużo przyjemniej grinduje mi się m103 niż is-8, cała amerykańska linia jest bardzo ciekawa T29, T32 jeśli tylko nie zanudzisz się chowaniem kadłuba

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.