kliknij aby powiększyć
1280x720 : 241 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
kod do konta premium dla nowego gracza

arczimako4
Edytowany 04 Sie. 2012 - 18:30
#1

użytkownicy
oddam kod
Lekki czołg T2 oraz darmowy slot
>3-dniowy dostęp do konta Premium
>500 złota


* Kod aktywacyjny jest ważny wyłącznie w przypadku rejestracji nowych kont w grze World of Tanks i nie może być wykorzystywany w przypadku kont już istniejących. Kod aktywacyjny jest jednorazowego użytku.
** Kod aktywacyjny jest ważny na serwerach UE oraz Ameryki Północnej.
Kod musi zostać wykorzystany do 9 sierpnia (23:59 UTC), 2012.

Shr3KPL
Edytowany 14 Sie. 2012 - 10:37
#2

użytkownicy
Czemu musi być do tego czasu wykorzystany nie zauważyłem tego...]
Czy z moim kodem *bonusowym tez musze go do jakiegoś czasu wykorzyztac >?!

losewos
Napisany 14 Sie. 2012 - 11:24
#3

użytkownicy
Kod bonusowy jest do 23 sierpnia.

Shr3KPL
Edytowany 14 Sie. 2012 - 11:49
#4

użytkownicy
@losewos
Chodzi o to że zakupiłem kod bonusowy na allegro i czy on straci wazność?\
Nie aktywuję go ponieważ jestem na wakacjach a premik na tydz nie chce stracic ..

losewos
Napisany 14 Sie. 2012 - 14:01
#5

użytkownicy
Na allegro nie jestem pewien może w opisie aukcji pisało.Zaraz po wpisaniu się aktywuje więc nie ma sensu tracić jak się jest na wakacjach.

Shr3KPL
Napisany 14 Sie. 2012 - 15:20
#6

użytkownicy
Nic nie pisało, więc myślę że mogę aktywować kiedy chce.
A takie pytanie?
Czy jak kupie znowu sobie ten kod to będę mógł go znowu aktywować ?? Po za tym kod dodaje między innymi T2 lt i go już mam. Jak to jest? Jestem nowym graczem :) Dopiero VI tier :D

Sprzedam
Napisany 14 Sie. 2012 - 15:46
#7

użytkownicy
Kod działa dla graczy którzy założyli konto max 7 dni temu przynajmniej tak mi sie wydaje albo dla tych co jescze nie maja ani jeden bitwy

Shr3KPL
Napisany 14 Sie. 2012 - 16:22
#8

użytkownicy
@Sprzedam
Nie rozumiesz mnie nie mam zaproszeniowego tylko bonusowy, a i tak juz jestem w domu, kod można aktywować sie kiedy chce :) Poleacam aukcje 20zl 2000 gold 7 dni premium slot w parku maszyn i oczywiscie t2 lt
Polecam :)

krzyzyk31
Edytowany 14 Sie. 2012 - 18:05
#9

użytkownicy
Czyli to jest zwykły kod z wersji pudełkowej jaką można kupić w sklepach. Ja kupiłem 3 takie pudełka w sklepie Saturn po 28zł,bo 3 tylko kody można wklepać na jedno konto. W sumie za 84 zł mamy 6000 złota ,czołg premium II tieru T2LT {powinniśmy mieć 3 takie czołgi bo 3 kody wklepujemy,ale za dwa dostajemy równowartość w złocie po 750 każdy,czyli razem mamy 7500 złota},3 razy po 50000 kredytów i 3 razy po 7 dni premki.Czyli się bardzo opłaca i nie ma co ryzykować jakieś zakupy przez internet. I zapomniałem mamy aż 3 miejsca w garażu które każde jest warte 300 złota. A w wersji pudełkowej jest też kod zaproszeniowy dla nowych graczy któży zakładają dopiero konto i dostają 1000 złota i 3 dni konta premium.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.