kliknij aby powiększyć
1600x982 : 185 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
churchill

abdagore
Napisany 02 Sie. 2012 - 19:35
#1

użytkownicy
Witam,
mam pytanie, czy oplaca sie go trzymac w garazy, czy nie lepiej sprzedac i przeznaczyc kase np. na SU-5??

mateuszmate7
Napisany 02 Sie. 2012 - 22:55
#2

użytkownicy
O czym ty wogóle myślisz jasne że nie zostaw go on zarabia najwiecej z najtanszych

Scytian
Napisany 03 Sie. 2012 - 21:26
#3

użytkownicy
Po co sprzedawać czołg za który zapłaciłeś za kasę którą możesz zdobyć za darmo? A w dodatku churchill jest najlepszym T5 premium.

Pertaseth
Napisany 05 Sie. 2012 - 03:15
#4

użytkownicy
Jak można go sprzedać..

Toż to cudo !

abdagore
Napisany 05 Sie. 2012 - 10:33
#5

użytkownicy
ja chyba nie bede mial wyboru.....chyba ze uda mi sie uskladac kase na tego Is w promocji.

Scytian
Napisany 05 Sie. 2012 - 12:02
#6

użytkownicy
Jak możesz nie nazbierać kasy na IS-a za pół ceny, ja na niego bez problemu nazbierałem grając KW-3 i kupując ruskie TD i KW-1s w międzyczasie, a teraz jak kasa jest x2 to przecież wystarczy 20 walk na KW-1 albo Churchillu żeby na niego nazbierać.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.