kliknij aby powiększyć
1344x756 : 322 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
silnik w t-34/85
za free czy nie?

toom_
Edytowany 24 Lip. 2012 - 20:40
#1

użytkownicy
Witam
Ja zwracam się z pytaniem czy wystarczy że mam w garażu t-34/85 i dadzą mi ten silnik w nim zbadany jako rekompensata za stratę działa 100mm?

chodzi mi o to że na prawdziwym koncie mam t-54 i na teście ten dodatkowy silnik był zbadany w t-34/85 ale mój brat ma zbadane w swoim tylko działo 100mm praktycznie więc czy czołg musi być elite czy jak?
z góry dzięki za odp. pozdrawiam

chodzi o ten silnik v-54k 600 konny

RENAULTMAGNUM
Napisany 24 Lip. 2012 - 22:54
#2

użytkownicy
Silnika za działo na pewno nie dostaniesz co ma silnik do działa ? ale z tym działem co usuwają zastanawia mnie to czy free exp wolny sie dostanie za te działo czy kasę ale coś dać muszą

toom_
Napisany 25 Lip. 2012 - 10:48
#3

użytkownicy
no ale na teście mam ten silnik w t34/85 zbadany automatycznie... tyle że ja mam t-54 może trzeba np zbadać t-44 żeby dostać ten najlepszy silnik w t34/85? a z działem 100mm to po prostu do magazynu wsadzą -przecież pasuje na t-44...

RENAULTMAGNUM
Napisany 25 Lip. 2012 - 10:58
#4

użytkownicy
nie wiem ja też mam T-44 na teście nie gram ale wiem jedno te działo pasuje do dużej ilość maszyn IS KW-3 T-43 i coś tam jeszcze ale jak każdy wie T34-85 to 6 tier i on jako pierwszy w lini medów bada to działo i co jak ktoś właśnie ma już T-54 ale działo 100mm badał t34-85 to na marne nim grał i zdobywał kasę na początku według mnie powinno być tak że oddają kasę ale co tej kasy dadzą tyle co nic gest sie liczy:D Silnika na pewno ci nie dadzą na teście dużo rzeczy jest inaczej jak wygląda w końcu to test a tak nawiasem ja też mam T34-85 jako legendę ale tak ciężko ci zbadać silnik w nim ?>

toom_
Edytowany 26 Lip. 2012 - 09:28
#5

użytkownicy
dobra sprawa się rozwiązała poszukałem w necie i znalazłem ^^ jednak silnik za free !!! :)

http://imageshack.us/f/854/shot005lh.jpg/

EDIT: no wiesz 20 tys expa to trochę grania szczególnie bez premki...

RENAULTMAGNUM
Napisany 26 Lip. 2012 - 15:16
#6

użytkownicy
ja go zbadałem na KW-13 albo T-43 już nie pamiętam ale jak kupiłem T34-85 to już go miałem

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.