kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1032 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Niszczyciele typu E-100
JagdPz/StuG/Panzerjager E-100

Vampir750
Edytowany 17 Lip. 2012 - 13:15
#1

użytkownicy
Witam serdecznie wszystkich wortalistów ;)

Zastanawia mnie dlaczego WG wybrało akurat tą wersję niszczyciela:

JagdPz E-100

world of tanks

Odkąd pamiętam, a interesuje się czołgami od kilku dobrych latek, nie widziałem na oczy, ani nie znalazłem w internecie tego kolosa, dopóki WG go nie stworzyło. Zakładam że stworzyli aby zaspokoić nękania graczy, chociaż i tak graczom nie chodziło o ww. wersje...

Przez to niezgranie wyskoczyło kilka wersji czołgu: JagdPz/StuG/Panzerjager'a E-100...
Na oficjalnym forum znalazłem niby porównanie wykonane przez SerB'a twierdzącego że wersja 2 niszczyciela E-100 nie jest w stanie pomieścić działa 15 centymetrowego...

world of tanks

Zgadza się, nie jest w stanie pomieścić, ale w tej grafice jest straszny błąd ponieważ porównywane są do siebie czołgi nie te same, pozycja 2 to niszczyciel na innym podwoziu może e-90, który nigdy nie został nawet zaprojektowany. Natomiast 1 i 3 to czołgi na podwoziu e-100... Rozpoznać można po ilości kół nośnych w 2 czołgu jest ich tylko 7 (czołg może typu e-90?), a nie 8 jak posiada E-100...

Firma Trumpeter jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych firm sprzedających modele różnego typu. Trzymają się reali tak, aby klient był zawsze zadowolony, więc z leksza wątpię czy wymyślili by sobie tego czołga od tak po prostu...

world of tanks

Zgadza się z realiami i z wersją stworzoną przez WG, ogólnie mówiąc że zawieszenie całe się zgadza oraz ma podobną płytę z tyłu czołgu, jak u wersji WG...(zostawiam wam to do rozstrzygnięcia)

Man nadzieje że WG zrobi kiedyś w tej grze jakiś ład i wrzucą od dawna wyczekiwaną wersje Panzerjager'a E-100 (bo już nie wiem jak pisać), mam namyśli podrasowanego czołga typu Jagdpanther...

P.S. Na dodatek teraz jeszcze chcą stworzyć wersje Waffenträger E-100 (wyglądający jak podrasowana wersja GW Typ E).

Helios25
Edytowany 17 Lip. 2012 - 12:46
#2

użytkownicy
To ty nie wiesz, że u ,,ruskich"(rosjan) nawet słońce jest inne?

Vampir750
Napisany 17 Lip. 2012 - 13:19
#3

użytkownicy
No wiadomo, ale czemu oni tak się temu opierają żeby wrzucić ten czołg do gry, zamiast dać go graczom i niech się dzieje na mapach, to oni wymyślają jakieś cudaki typu aktualnego JagdPz i dziwnego Waffena?? XD

Helios25
Napisany 17 Lip. 2012 - 14:23
#4

użytkownicy
Bo im prawda historyczna nie pasuje. Oni tworzą własną historię, niczym legendę, baśń. Zbudowaną na oszustwach i przekrętach historycznych. Tylko po to by rządzący mogli zarobić, a ciemnocie wciskać tandetę.

gamer
Napisany 17 Lip. 2012 - 15:13
#5

użytkownicy
jakby mial caly przod pochyly to bylby za dobry po prostu. na pewno by odbijal bardzo duzo i a z przedzialem z tylu same problemy(mala depresja dziala i wiadomo ciezko sie gra w miescie jak trzeba wyjechac zza rogu) a do tego mamy jeszcze drugiego wielkiego weakspota po obu stronach dziala

Vampir750
Edytowany 21 Lip. 2012 - 22:06
#6

użytkownicy
@gamer
Czy ja wiem, czy był by za dobry, masa czołgów jest znerfiona, a w szczególności niszczyciele, pomimo swoich parametrów (kątów) i dział, w grze są one bardzo zaniżone, wykrywalność jagdtigera a tigera2 jest bardzo różna, a podwozie jest identyczne w teorii, w praktyce sami wiecie...

@Helios25
Owszem z tobą mogę się zgodzić, bo wszystko w grze jest inne niż realia...

A tak ogólnie to każdy czołg ma weakspoty i o to właśnie w grze i rzeczywistości chodziło, aby zabić przeciwnika jak najskuteczniej ;)

Znalazłem na oficjalnym forum (w języku niemieckim) fajne porównanie dotyczące niszczyciela o którego mi chodzi, oto one:
world of tanks
I dziwnie jakoś się mieści 150 mm działo...
Więc pytam dlaczego Ci z WG nie mogą jakoś stworzyć tego czołga :(

Słabo z komentarzami, widać dużo osób ma mało do powiedzenia na ten temat... I im wszystko jedno, zbiorowa konina :/

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.