kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 749 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Klany
Pytanie od świeżaka

komuna0
Napisany 15 Lip. 2012 - 22:22
#1

użytkownicy
Witam,
od kilku tygodni gram w WoT i mam pytanie odnośnie klanów.
Chciałbym dołączyć do jakiegoś klanu ale zastanawiam się czy są klany tylko dla czołgów z tieru 1-3? I czy podobnie jak w grze bym nie napotkał np. mousa z 10 tieru:P ?
Chętnie bym dołączył do klanu, ale wszystkie mi znane wymagają czołg 9 lub 10 tieru. Czy by sobie pograć w klanie muszę wbić się na tak wysoki tier?

Berni90PL
Napisany 15 Lip. 2012 - 23:34
#2

użytkownicy
Najlepiej jak byś miał przynajmniej 6 tier nadający się do kompani średniej tam znajdziesz na pewno jakieś propozycje do klany. Jeżeli będziesz miał jakąś 4reczkę może spróbować na juniorskiej i tam szukać akademii albo świeżego klanu który dopiero się rozbudowuje i nie patrzy na tiery czołgów.

RENAULTMAGNUM
Napisany 16 Lip. 2012 - 00:53
#3

użytkownicy
Z mojego doświadczenie to minimum 8 tier cię wezmą inaczej im tylko przeszkadzasz ale znam klan który bierze 6 tiery jak dobrze pogadasz to wezmą i 5 klan nazywa sie PSOL2 pisz w grze do Snip_Orzel tam cię z 5 tierem wezmą ale poniżej 5 tieru to wątpie że cię ktoś przyjmie

Eryk01
Napisany 01 Sie. 2012 - 14:30
#4

użytkownicy
ja szukam klanu 6 tier

abdagore
Napisany 04 Sie. 2012 - 17:16
#5

użytkownicy
DMSOM
polecam

vaker94
Napisany 04 Sie. 2012 - 21:30
#6

użytkownicy
Reprezentuję klan 3PK
mamy w sumie 2 klany 3PK wymagany tier VIII ciężkich czołgów lub VI arty, ale spokojnie, bez obaw, drugi klan zwie się 3PKJR <Junior> wszelkie pytania odnoście przyjęcia do klanu proszę kierować na priv, lub w tutejszym temacie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.