kliknij aby powiększyć
1600x900 : 489 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Podświetlanie czołgu

Emenemsik
Napisany 28 Czer. 2012 - 22:11
#1

użytkownicy
Witam. Grając ze znajomymi w WoT zauważyłem, że u mnie nie podświetlają się czołgi kolorem drużyny. Czym może być to spowodowane, jak to zmienić, aby się podświetlały ? Karta graficzna zintegrowana Radeon HD6320.

mietas
Napisany 28 Czer. 2012 - 22:55
#2

użytkownicy
Reinstalka wota / włącz opcje colorblind mode i wyłącz ponownie - może cuś da.

Emenemsik
Napisany 29 Czer. 2012 - 17:04
#3

użytkownicy
Niestety reinstal nic nie dał ;/

Jakieś inne propozycje ?

kurkusmaximus
Napisany 30 Czer. 2012 - 08:43
#4

administracja
Uwaga cytat:
"Za brak obrysu czołgów odpowiada włączony antyaliasing przynajmniej na mojej karcie ati 5770."

Emenemsik
Napisany 30 Czer. 2012 - 10:14
#5

użytkownicy
No własnie czytałem o tym, ale włączałem, wyłączałem i dupa.

col_Kurtz
Napisany 21 Lip. 2012 - 16:01
#6

użytkownicy
To że w grze wyłączasz, wcale nie oznacza, że wyłączyłeś. Jak masz coś od AMD/ATI, myślę, że masz również CatalystControlCenter - tam wyłącz - zapisz Profil. Samo wyłączanie może nie przynieść efektu, CCC zrobi to, co jest domyślnie. Po to są profile w samym CCC. Sterowniki kart graficznych są "nad" tym, co sobie gra chce. Tak łopatologicznie :)
Blind mod jak nazwa wskazuje, służy czemu innemu.

Mnih
Napisany 22 Lip. 2012 - 20:45
#7

użytkownicy
Włącz zaawansowany postprocessing w ustawieniach. Kilku osobom to pomogło.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.