kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 327 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Bugi

Lenin
Napisany 27 Czer. 2012 - 20:58
#1

użytkownicy
Mój bug przebije wszystkie .
Dostałem od Hummela (był rajd na arte) prosto w przedni pancerz wybuch ogromny gdy opadły tumany kurzu dalej tam stałem .Gdy patrzyłem zadał mi 500 pare obrażeń a tu nawet 1 HP nie zabrało :D
Dostałem w stanowisko karabinu maszynowego.

Scytian
Napisany 27 Czer. 2012 - 21:29
#2

użytkownicy
Moje bugi też są dobre, myślałem że to bugi mojego clienta, ale okazało się że wszyscy to widzą. Nie umiem tego wytłumaczyć, musicie sami to zobaczyć:
http://chomikuj.pl/Scytian/Wot
żeby pobrać wpisujecie hasło wot.eu
nie musicie zakładać konta bo dałem transfer darmowy, chciałbym się dowiedzieć czy tylko ja tak mam? czy jeszcze ktoś?

mateuszmate7
Napisany 27 Czer. 2012 - 21:48
#3

użytkownicy
Też tak raz miałem :D

RENAULTMAGNUM
Napisany 28 Czer. 2012 - 00:29
#4

użytkownicy
Ja najbardziej lubię jak strzelę i jest tym go nie pokonamy a widze że dziura po pocisku jest :) ale cóż bugi są ale nie ma złego bez dobrego

Berni90PL
Edytowany 28 Czer. 2012 - 08:56
#5

użytkownicy
Akurat strzały za zero w dość dużym stopniu zniwelowali. Większość to nie spenetrowane gąsienice choć nie powiem czasem jeszcze zdarzają się przypadki że pomimo dużej wartości penetracyjnej działa nie jest ono wstanie przebić gąsek i wbić się w kadłub. Ale tak jak kiedyś wspomniałem to są tylko algorytmy. Inie oczekujmy cudów po prostu jak na cyferki wylosuje tak będzie.

Helios25
Napisany 28 Czer. 2012 - 11:37
#6

użytkownicy
@Scytian
hahahahah. dobre. Szkoda że któryś pod mapę nie wyleciał ;D

Lenin
Napisany 28 Czer. 2012 - 13:47
#7

użytkownicy
@Scytian to jest błąd dość częsty gdy serwer jest obciążony jest taka szansa że gdy 2 czołg się zderzą a serwer jest obciążony (nie wiem jak to sformułować) no że nie ogarnie sytuacji :) odczepienie jest możliwe , ja gdy tak ostatnim razem zrobiłem to musiałem czekać z "bratem" na poboczu na koniec bitwy.

Dawid25
Napisany 29 Czer. 2012 - 15:33
#8

użytkownicy
Mi często się zdarza że strzelam do gościa z bliska i przelatuje przez niego pocisk nie zadając mu obrażeń ani nic. Nienawidzę tego>:0

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.