kliknij aby powiększyć
1920x1311 : 1817 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
No i poszło
Pobierać kilobajty póki ciepłe:P

Berni90PL
Napisany 21 Czer. 2012 - 11:38
#1

użytkownicy
Już można aktualkę 7.4 pobierać

mediczi
Napisany 21 Czer. 2012 - 11:55
#2

użytkownicy
650mb :) leci

Lukq
Napisany 21 Czer. 2012 - 18:28
#3

użytkownicy
I zaczęła się plaga francuzów

slepy1903
Napisany 22 Czer. 2012 - 16:03
#4

użytkownicy
ten patch to straszny shit. Ni chuja nie naprawili czerwonego celownika na snajpie. jak gram ratą to mi tak fpsy lecą na ryj że gra chodzi prawie poklatkowo. Tak jak ktoś już gdzieś napisał na forum "niech oni już lepiej niczego nie poprawiają bo coraz bardziej wszystko chrzanią"

RENAULTMAGNUM
Napisany 22 Czer. 2012 - 19:35
#5

użytkownicy
ja nie wiem co wy macie z tym czerwonym celownikiem mi sie takie coś nigdy nie zdarzyło grafe mam na MAX

Berni90PL
Napisany 22 Czer. 2012 - 19:44
#6

użytkownicy
To że masz kasę i lepszy komputer to nie znaczy że wszystkich stać na cud techniki. Ja mam przebudowanego 5-latka i może na święta sobie coś za 2-3 tyś za sponsoruje ale to też jest po "?". A jak na razie obniżam sobie detale by pograć. Jednak twórcy zamiast zająć naprawą błędów to dodają X tierowe niszczyciele i medy oraz kupę czołgów, które jeszcze bardziej obciążają grę i wymagają lepszego sprzętu pomimo tego iż developerzy twierdzą że wymagania się nie zmieniają. Ponadto dopóki będą pracować na obecnym silniku graficznym, który jest po prostu stary, nigdy wymagania nie spadną tylko wręcz przeciwnie.

RENAULTMAGNUM
Napisany 22 Czer. 2012 - 21:43
#7

użytkownicy
Według mnie kto ma słaby komputer to powinien nie grać w gry z takimi wymaganiami których ich komputer nie spełnia grajcie w gry o mniejszych wymaganiach a nie narzekać na nie wiadomo co tylko 20-30 % ma za słabe komputery do tej gry reszta jakoś umie albo nie grać albo sie wstrzymać do nowego komputera

Berni90PL
Edytowany 22 Czer. 2012 - 22:24
#8

użytkownicy
To z łaski swojej dla tych 20-30% osób trzymaj dziób na kłódkę i nie rozpisuj się na takie tematy, bo postaram się byś założył kolejne 4-te konto na tym forum.":)"

Walter_NovotnyPL
Napisany 22 Czer. 2012 - 23:35
#9

użytkownicy
Nie wszyscy w tym "bogatym kraju mają pieniądze na komputer.
Niektórzy nie mają możliwości modernizowania co rusz kompa.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.