kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 584 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Poradniki
1
Raportowanie - co, jak i komu?

kurkusmaximus
Napisany 22 Lip. 2011 - 13:54
#1

administracja
Dyskusja dotyczy poradnika ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/poradniki/-11--raportowanie_co_jak_i_komu/

uchlej
Napisany 07 Maj 2013 - 00:46
#2

użytkownicy
Witam dzis spotkałem sie sam na własbnym czołgu ze AMX z tej samej dru .. zdecydowanie celowo rozbijał sie o mnie zeby zdobyc kase na lewo to jest nie fer pozdrawam

robertkalisz
Napisany 21 Wrze. 2013 - 10:00
#3

użytkownicy
Co do raportowania,nalezy dodać że jest coś takiego jak ranking,na pierwszy ogień sprawdzane są raporty graczy które okazały się trafne co do raportowanej osoby,im więcej raportujemy (trafnie) nie kłamiąc rośnie nam ranking i co za tym idzie szybsze rozpatrywanie Naszych raportów.

killBox
Napisany 22 Wrze. 2013 - 11:00
#4

użytkownicy
To jaki ja muszę mieć rating. Mam ponad 30 osób zgłoszonych za wulgaryzmy na stronie suporta.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.