kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 473 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
poprzednia12
Czołg premium - Typ 59

WaderPL
Edytowany 12 Paź. 2012 - 03:54
#16

użytkownicy
Jest coraz gorzej byle strzał w pędzie a mam uszkodzony magazyn amunicji i nie mówcie że wszyscy stali się snajperami w celowaniu do pędzącego typa zwłaszcza że kluczę i jadę ze zmiennymi kierunkami . Bzdura WOT się o to postarał aby był gorszy . Jak wejdą brytyjczyki to nawet się nie nada za scouta .
Jeśli wejdzie w jakiejś promocji naprawdę nie polecam . Jedynie jeszcze tygrysa 1 przebija od przodu , ciekawe czemu innych nie daje rady mimo mniejszych tierów ? Nawet t-43 centralnie stojącemu bokiem do mnie nie robi krzywdy , a niby mam 100 mm działo . Jednak w grze to tylko nic nie znaczące cyferki .
WOT-owi kończą się zarobki to uwalają wszystkie czołgi że jak chcesz zarobić na dziesiątki to musisz niestety kupować premium oczywiście topiąc prawdziwą kasę . Sen o darmowej grze się kończy . Nastała smutna rzeczywistość . Kasa ,kasa i jeszcze raz kasa . :(
A wiecie chyba że żeby zarobić niskimi tierami to trzeba walczyć po parę godzin , już MM się o to też stara i nawet w menu po bitwie kuszą ile to jest po wykupieniu premium . To też bzdura mimo tych napisów jak kupię premium to zarabiam to samo co bez premium tylko MM się o to stara żeby mi zwizualizować że niby jest więcej . A zarobki są coraz mniejsze na wszystkich czołgach .
Gra się kończy i widząc to rzucają się na kasę na potęgę . I niewiele zmieniają zainteresowanie grą te ich uaktualnienia . Jedyny efekt jest ten sam : coraz mniejsze zarobki i wielu moich znajomych już porzuciło tę grę . Na forach zagranicznych też to zauważyli .
Nie wiem jak wam ale mnie się ta gra coraz mniej podoba . Gram bo jeszcze chciałbym pojeździć sobie mausem i E100 ale się coraz więcej zastanawiam czy jest sens w tym moim celu . Tracę tyle godzin dziennie że szok . Gram w każdej chwili wolnej a w zarobkach nie ma efektu . Jak próbowałem opisać na forum http://world-of-tanks.pl całą sytuację to mnie zbanowali jak spytałem czy opłaca się odkrywać te najdłuższe działo 88 mm do e50 jak już mam odkrytego e50m za jedną linijkę zapytania dostałem od razu 3 ostrzeżenia i ban . Swoją drogą ten E50 to szajs nad szajsy nic nie przebija mimo największego działa zupełnie jak type 59 :) Rozwalili go żeby dać X tier meda . Ta sytuacja z forum obrazuje mi jak są zapalczywi żeby usuwać wszelkie słowa krytyki aby mogli naciągać kolejne rzesze frajerów jakimi się staliśmy .
Polałem trochę swoich żalów więc wybaczcie ale nie polecam Typa 59 .

Menthus
Napisany 12 Paź. 2012 - 20:18
#17

użytkownicy
Jest jedna rada , graj ruskimi ....

Fidos1612
Edytowany 16 Paź. 2012 - 20:32
#18

użytkownicy
Jak wspomniałem wcześniej, "Typek" dostawał co i rusz po d....e. Teraz już nawet nie rozpędza się do swoich początkowych 55 km/h, a o przyśpieszeniu też można zapomnieć. By go rozbujać potrzeba naprawdę sporo czasu... Dziwne, że wycofując KW-5, czołg ten dostał jeszcze więcej HP. Wycofując typka, nawet o 50 HP nie zwiększyli jego żywotności. Nie ma już nawet nic z jego pancerza, co z tego, ze ma 100mm pod niezłym kątem, to tylko nic nieznacząca "cyferka"

Jacek1760
Napisany 23 List. 2012 - 10:35
#19

użytkownicy
Jako ciekawostkę powiem, że grając KW-1S (VI tier z działem VII tieru) raz udało mi się zniszczyć Typa 59 jednym strzałem. A miał 100% życia (1300). Sam do tej pory nie rozumiem jak to się stało. Wpadliśmy na siebie face to face. On strzelił i był rykoszet, ja strzeliłm na ślepo, nawet nie celując specjalnie i... kabum...

Hallack
Napisany 26 List. 2012 - 13:10
#20

użytkownicy
typ jedyne czego wymaga to nerfa przedniego pancerza...

miało być tak że czołgi premium mają mieć gorsze parametry niż ich odpowiedniki a tymczasem tak nie jest..

- czołg jest plackiem i często nie można nawet strzelić w kadłub - na tych pozmienianych mapach.
- ma najmocniejszą wieżę na 8 tier
- ma najlepszy pancerz przedni z wszystkich medów Nie liczę SP gdyż jest to cięzki)

Nerf przednigo pancerza do 75mm i wszystko będzie ok.

Albo dać mu lepsze działo i przesunąć na tier 9

Do tego zmienić losowanie tak jak dla normalnego meda 8 tier..
amerykańskiego pershinga wywala z 10 tier mimo bardzo podobnego działa i o wiele słabszego pancerza... to są jakieś jaja..

Walter_NovotnyPL
Napisany 26 List. 2012 - 15:06
#21

użytkownicy
Wszystkie standardowe czołgi 8 tieru mogą trafić na 10 tier. Czołgi premium podlegają innym regułom.

SerpentSierp
Napisany 26 List. 2012 - 19:45
#22

użytkownicy
Typ nie ma dobrego pancerza, sporadycznie rykoszetuje więc nie wiem skąd pomysł nefra.

Scytian
Napisany 26 List. 2012 - 20:07
#23

użytkownicy
Nerf typa? Po co? On i tak jest dość słaby. Nawet zdarza mi się go zabić 1vs1 KW-3.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#24

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.