kliknij aby powiększyć
1024x625 : 203 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
poprzednia12
Patch 0.6.7 – ostateczna lista zmian

kurkusmaximus
Napisany 15 Wrze. 2011 - 21:57
#16

administracja
@col_Kurtz, po lewej w boxie w akapicie "Najnowszy klient gry:", do wyboru do koloru
Linki skopiowane z http://game.worldoftanks.eu/update tak więc możecie sobie porównać adresy plików

Faren
Napisany 16 Wrze. 2011 - 11:51
#17

użytkownicy
Albo mam pecha, albo to w grze coś poknocili. Ani razu od wczoraj nie rozegrałem bitwy na Fishbay, Siegfried Line i wielu nowszych mapach. W kółko Kopalni, Prohorova (6 razy w ciągu godziny), Ensk, Himmersdorf, Karelia i Murovanka. Ciągle te mapy mnie prześladują :(

Matchmaking nie jest poprawiony, nadal swoim M5 Stuard trafiam do bitew z Tierami 8 i 9. Przed chwilą zostałem rozpruty przez T29 i T34 ;/

matejj
Napisany 16 Wrze. 2011 - 21:43
#18

użytkownicy
@Faren moze sie myle ale to nie przypadkiem scout? Jesli tak to normalka.

Faren
Napisany 17 Wrze. 2011 - 08:01
#19

użytkownicy
@matejj Ale mieli zdjąć wysoki matchmaking z lightów tieru 4, od czego te nowe lekkie czołgi?

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.