kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 793 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
poprzednia12
Na tropie World of Tanks #38

Miszcz
Napisany 11 Lip. 2013 - 02:33
#16

użytkownicy
@aryanek
Ta i bitwy będą trwały wtedy po 10-15 minut.Teraz jest podział w zależności od effa.Sam Wargaming się do tego przyznał.

aryanek
Napisany 11 Lip. 2013 - 08:40
#17

użytkownicy
@Miszcz

Długość bitew to czyste spekulacje z Twojej strony no chyba ,ze myślisz o tych z niskim eff i ich 15 min szukaniem sie po mapie. Jakoś nie zauważyłem tego podziału szczególnie do VIII tieru. Chyba gram z zawodnikami co dopiero założyli konto i mają poniżej 1K bitew.
Poł biedy jak gra na dole listy ale jak jest topem to z gry ,która ma odprężyć robi się dramat.Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego podziału. Niech graja w swoim gronie.

kanaron125
Napisany 11 Lip. 2013 - 20:03
#18

użytkownicy
@Sasilton

Miałeś widać szczęście, ja dawno temu też wchodziłem normalnie, ale od aktualizacji z fizyką było coraz ciężej. Kiedyś siedziałem nawet od 8:00 do 13:00 w kolejce.

MIchal_PL96
Napisany 11 Lip. 2013 - 23:11
#19

użytkownicy
@Miszcz
a mógłbyś podać jakieś źródło?
ja niczego takiego nie widziałem ani o niczym takim nie słyszałem
WG zawsze wypierało się, że jest jakieś losowanie wg. effi, jedyne co ma wpływ to ilość graczy w kolejce, potem jak był ten chiński klon wota i pozwali ich o patenty to wyszło na jaw, że jak WR rośnie to większa szansa, że rzuci na dół, a jak maleje to, że rzuca na górę
a o tym, że jest losowanie wg. effi to pierwsze słyszę żeby WG się do tego przyznało ;) nie wiem, może się mylę, ale jednak prosiłbym źródło z racji tego, żeby ot tak się doinformować

marek48337
Napisany 13 Lip. 2013 - 08:11
#20

użytkownicy
Wy serio narzekacie na to jak rzuca?Chyba od początków gry nie gracie.Naprawdę teraz rzuca bardzo dobrze.A czy od eff czy od pogody, czy od ciśnienia atmosferycznego to zależy to mam to gdzieś i wy zamiast się tym tak przejmować to na graniu się skupcie.A nie na pierdołach na które wpływu nie macie.

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.