kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 331 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Event z okazji dnia kobiet

Fett11
Napisany 06 Ma. 2012 - 13:32
#1

redaktorzy
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-495--event-z-okazji-dnia-kobiet/

TheBaqu_PL
Napisany 06 Ma. 2012 - 13:51
#2

użytkownicy
Ja już wczoraj wysłałem :D

marek48337
Napisany 06 Ma. 2012 - 15:13
#3

użytkownicy
Ja też:P Pewnie nawet w pierwszej 50 nie będę ale zabawa przednia:)

Prezes
Napisany 06 Ma. 2012 - 16:20
#4

użytkownicy
Najbardziej wkurzające jest to:

"Prace finalistów będą umieszczone w temacie z ankietą, byście mogli wyłonić zwycięzców."

To jest nie sprawiedliwe bo jak ktoś ma klan to wygra.. :/

adamczik
Napisany 06 Ma. 2012 - 17:02
#5

użytkownicy
Event marzenie. Daliby x5 przez 2-3 dni i byłoby super. Albo event mojego życia x2 za każdą bitwę przez jeden dzień.

iluczas91
Napisany 06 Ma. 2012 - 22:08
#6

użytkownicy
to niewazne czy klan czy nie:) mozemy sie zawsze umowic ze jesli kogos wyladuje jednak w tej 10 to niech tutaj napisze commenta ktory to jego to pewnie znajda sie ludzie ktorzy chetnie pomoga:) ja np jesli moj tam trafi to bede blagal na kolanach o glosy:D:D:D

Palce
Napisany 06 Ma. 2012 - 22:30
#7

użytkownicy
Dobry pomysł, po prawdzie moje rymy częstochowskie nie nadają się do publicznego wglądu to chętnie wesprę kogoś z wortalu, podejrzewam że nie tylko ja:)

iluczas91
Napisany 07 Ma. 2012 - 15:30
#8

użytkownicy
ja też raperem sie nie urodzilem ale zawsze cos tam sie wymysli:) moze to nie jest zbyt "profesjonalne" ale w koncu to tylko konkurs wiec sprobowac mozna:)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.