kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 305 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Bitwa historyczna #1 - Bitwa pod Studziankami

KruczoCzarny
Napisany 19 Luty 2012 - 22:21
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...czna-1-bitwa-pod-studziankami/

hackenbusch
Napisany 19 Luty 2012 - 22:44
#2

użytkownicy
Z*****a sprawa!!! Będzie jakaś możliwość oglądania na żywo/udostępnienia zapisu przebiegu tego iventu?

Edekk
Napisany 19 Luty 2012 - 23:06
#3

użytkownicy
Bardzo fajny pomysł z tą bitwą.Tak coś czuję że strona niemiecka wygra niestety.
Jak każdy biorący udział włączy opcję nagrywania to myślę że udostępnią nam filmik z rozgrywki bo ja sam osobiście jest ciekaw jak to wyjdzie.Ze wszystkich filmików skeić jeden z najważniejszymi akcjami oraz ze zwycięskim czołgiem i potem podesłać go tu na wortal.
Co o tym myślicie?

p11k
Napisany 20 Luty 2012 - 00:02
#4

użytkownicy
No dobra, ale kto będzie dowodził i skąd będzie wiadomo, że ktoś np. nie ma załogi na 100%?

Sasilton
Napisany 20 Luty 2012 - 00:06
#5

użytkownicy
bym wbił tylko ze czołgi ktore są tam wypisane mam tylko z zamontowanymi ulepszeniami

NiKuTa
Napisany 20 Luty 2012 - 10:44
#6

użytkownicy
Z******y pomysł. Zawsze o czymś takim marzyłem.
Ja w to wchodzę mam wszystkie niemieckie pojazdy, Z modułami itp. Naszczacie mam tez marudera II z wyjmowanymi modułami wiecj dokupie załogę i cheja.

Ja wchodzę w to maruderem II.

pol00
Napisany 20 Luty 2012 - 14:11
#7

użytkownicy
Bardzo ciekawy pomysł. Liczę że ktoś nagra filmik z tego ( może nawet nie jedna osoba) a potem będzie można obejrzeć i może częściej organizować tego typu rzeczy.

Looners
Napisany 20 Luty 2012 - 16:37
#8

użytkownicy
chętnie się zapiszę na takie coś kupić każdy czołg mogę z niemieckich i su- 76

dbmat
Napisany 03 Ma. 2012 - 13:51
#9

użytkownicy
jaki wynik zabawy?

s0ze
Napisany 05 Ma. 2012 - 12:37
#10

użytkownicy
Odbyla sie w ogole? Nie piszecie kto wygral

p11k
Napisany 05 Ma. 2012 - 13:53
#11

użytkownicy
Ym... Ogólnie powiem wam, że była klapa. Kompletna.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.