kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 474 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Na tropie World of Tanks #16

kurkusmaximus
Napisany 26 Sty. 2012 - 20:43
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na-tropie-world-of-tanks-16/

Faren
Napisany 26 Sty. 2012 - 20:58
#2

użytkownicy
Jeszcze niedawno zapewniali, że zaraz po drugim drzewku amerykańskich TDków biorą się za drzewko radzieckie i niemieckie a teraz dają pierwszeństwo francuzom. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tych ulepszeń spodziewać się możemy dopiero latem ;(

N0RS0N
Napisany 26 Sty. 2012 - 21:01
#3

użytkownicy
"Francuskie Niszczyciele czołgów i artyleria pojawią się w grze przed dodatkowymi liniami niemieckich i sowieckich czołgów. Francuscy przybysze pojawia się w drugim kwartale 2012 roku."

hmmm ... Mój ferdek ma ok. 191k expa i więcej nim grać nie zamierzam tylko że chciałem go wymienić jak najszybciej na stuga E-100 żeby się biedny nie kurzył , a tu proszę - taka nowina

sądzę w tym przypadku że nowych drzewek TD-ków doczekamy się pod koniec czerwca :P

Piosz
Napisany 26 Sty. 2012 - 21:05
#4

użytkownicy
Ciekawe kiedy wejdzie drzewko sowieckich ciężkich i wymienimy KW, IS4 i KW3. Może trzy miejsca w garażu i "gratis czołgi" z tym związane to za wiele jak na jeden rok. W końcu w lutym ma być podmianka T34 na premium.

WiewiorNH
Napisany 26 Sty. 2012 - 22:50
#5

użytkownicy
@Piosz Podobno w łatce 0.7.3. do końca Q1 2012 możliwe, że się nie wyrobią.

Sasilton
Napisany 26 Sty. 2012 - 22:58
#6

użytkownicy
działo E100 to jakas kpina :D
nie dawno napadł mnie taki z działem 15mm na mojego stockowego E75
przeciwnik sie zdziwił jak jego 2 pociski zrykoszetowały a 1 wszedł nie zadając obrażeń i zdejmując tylko gąski
dlatgo nie kupujego tego czołgu bo jest tragiczny :D
zainwestuje w francuskiego mediuma badcharta i bede wkurzał zachodząc od tyłu i ciskał seriami pocisków :D

mickey93
Napisany 26 Sty. 2012 - 23:19
#7

użytkownicy
co ma E-100 do STUGE-100?? stug e serie miał mieć działo 170mm wyciągnięte wprost z GWphantery i 300mm pancerza na czole ale czy w grze tak będzie żeczywiście??

omerdiablo
Napisany 27 Sty. 2012 - 01:19
#8

użytkownicy
Napewno nie będzie działa 170mm, bo już w którymś "Na tropie" mówili o tym ;)

adamczik
Napisany 27 Sty. 2012 - 08:55
#9

użytkownicy
"Co pojawi się wcześniej: Francuskie SPG, czy druga linia niemieckich bądź sowieckich TD?
Francuskie Niszczyciele czołgów i artyleria pojawią się w grze przed dodatkowymi liniami niemieckich i sowieckich czołgów. Francuscy przybysze pojawia się w drugim kwartale 2012 roku."

Mój komentarz: Ja p*****e. Czyli StuG E-100 może wejść na gwiazdkę 2012. Wspaniale. Po prostu cudownie. Ruskie to samo. Jak długo mam trzymać KV i KV-3 w garażu? Wszędzie znaczni Q1 a teraz wychodzi na to, że faktycznie to będzie Q3. Pieprzone żabojady!

stud3nt
Napisany 27 Sty. 2012 - 17:10
#10

użytkownicy
"Nowy system pancerza uczynił pancerz bardziej realistycznym, jednakże średnie uszkodzenia zadawane bezpośrednim trafieniem nie zmieniły się. Stąd nie powinniście zużywać więcej pocisków na bitwę."

Kłamią w żywe oczy. W grze jest cała masa strzałów za 0 (mam szereg screenshotów ze swoim podziurawionym czołgiem i pełnym paskiem życia), zużycie amunicji oceniam na minumum 20% wyższe, niż za czasów bety. Na wysokich tierach są to już całkiem spore wartości!

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.