kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 488 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
123następna
To już rok

KruczoCzarny
Napisany 17 Sty. 2012 - 19:53
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-425--to-juz-rok/

Exedy
Napisany 17 Sty. 2012 - 20:06
#2

użytkownicy
No to, jak to w urodziny wypada, Wszystkiego Najlepszego ;D
Oby tak dalej panowie , i żeby kogoś nie urazić, panie :p Odwalacie kawał dobrej roboty, co dziennie sprawdzam co nowego (mam tą strone ustawioną na startową) i jeszcze nie trafił się temat, który by nie był interesujący. Pozdrowienia dla redaktorów, twórców, adminów itd ;]

Byniak
Napisany 17 Sty. 2012 - 20:16
#3

użytkownicy
No gratuluje i tylko tak trzymać :)

ElektrykPolska
Napisany 17 Sty. 2012 - 20:25
#4

użytkownicy
wypadałoby dać extra cacy promocje

Berni90PL
Edytowany 17 Sty. 2012 - 21:09
#5

użytkownicy
Wszystkiego najlepszego w takim razie. Miło Was się czyta i jest z Wami na bieżąco. Jak bym miał jak Was dofinansować bym chętnie to zrobił bo jesteście tego warci.
Mam nadzieje że będziecie też przygotowywać artykuły historyczne mnie szczególnie będzie interesować lotnictwo i mam nadzieje że grywalność będzie minimum taka jak w ił-2 moim zdaniem najlepszym symulatorem lotu nie żebym reklamował ale to jest realistyka nie masz życia tylko możesz dostać kule w łeb i spaść albo zapalą Ci silnik a nawet odstrzela skrzydełko coś pięknego.
Pozdrawiam

Michal1511
Napisany 17 Sty. 2012 - 21:45
#6

użytkownicy
I ode mnie leci wszystkiego najlepszego i wielkie DZIĘKUJE za wszystkie artykuły i poradniki :)
Życzę również znalezienia dobrego partnera jeśli chodzi i reklamy :)

Darokler
Napisany 17 Sty. 2012 - 21:54
#7

użytkownicy
Wszystkiego najlepszego i wielkie dzięki za newsy. Jesteście super ;)

Arktez
Napisany 17 Sty. 2012 - 22:17
#8

użytkownicy
Ode mnie też wszystkiego najlepszego! Nie było jeszcze dnia w którym bym nie odwiedził Waszej strony dzięki za to że taka strona istnieje powodzenia w przyszłości!

Fett11
Napisany 17 Sty. 2012 - 22:20
#9

redaktorzy
@Berni - być może zostanie napisany artykuł na temat ciekawych książek traktujących o bitwach pancernych i czołgach.

kryns
Napisany 18 Sty. 2012 - 00:24
#10

użytkownicy
Wszystkiego najlepszego!
Cieszę się z Wami tym sukcesem i oby ta stronka przetrwała dłużej niż sam WoT :D

hackenbusch
Napisany 18 Sty. 2012 - 02:06
#11

użytkownicy
\\o
o//
\o/
Wszystkiego naj i wytrwania w tej darmowej robocie!!!

col_Kurtz
Napisany 18 Sty. 2012 - 02:19
#12

użytkownicy
O w mordę, to już rok? Najlepszego i wielkie dzięki za wszystko co robicie:) Myślę, że jak wydadzą samoloty i statki, będziecie krok przed nimi:) Wszystkiego dobrego no i oby 10k użytkowników pękło jak najszybciej:) bez przeciążania serwera i Was:)

Ligenza
Napisany 18 Sty. 2012 - 05:04
#13

użytkownicy
Sto lat, sto lat.... Odwalacie kawał świetnej roboty. Jak wielu zaczynam dzień od odwiedzenia tej strony. Powodzenia na przyszłość.

Houron
Napisany 18 Sty. 2012 - 05:54
#14

użytkownicy
Sto lat! :) Trzymacie dobrą formę!

yahhoo
Napisany 18 Sty. 2012 - 09:31
#15

użytkownicy
Gratulacje, bardzo fajny i rzetelny portal informacyjny

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.