kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1036 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
World of Tanks Shop - obniżka cen i promocje

kurkusmaximus
Napisany 10 Sty. 2012 - 14:21
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...s-shop-obnizka-cen-i-promocje/

Grrruby
Napisany 10 Sty. 2012 - 15:26
#2

użytkownicy
Ale obniżki... lol

native
Napisany 10 Sty. 2012 - 15:36
#3

użytkownicy
Nowe wzory wyglądają zdecydowanie bardziej profesjonalnie niż ostatnio. :)Mam na oku Jagdtigera. :P

Byniak
Napisany 10 Sty. 2012 - 15:36
#4

użytkownicy
nom, są bardziej szczegółowe...

kurkusmaximus
Napisany 10 Sty. 2012 - 15:52
#5

administracja
@Grrruby, tu znajdzie się tańszą firmę, tam podpisze się jakąś umowę i już parę złotych można zbić z ceny.

No chyba nie napiszesz, że idziemy w złym kierunku :)

hackenbusch
Edytowany 10 Sty. 2012 - 16:14
#6

użytkownicy
Coś zarobić trzeba a obniżki nawet 2-6% to jednak są obniżki, nawet jeśli nie są bardzo odczuwalne. Wolałbyś obniżkę golda o 5% czy podwyższenie o 5%?

A wzroki nowe bardzo ciekawe^^

mega
Napisany 10 Sty. 2012 - 16:47
#7

użytkownicy
jak by e 100 z camo był to bym kupił

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#8

Halfborn
Napisany 10 Sty. 2012 - 19:29
#9

użytkownicy
Idziecie w bardzo dobrym kierunku jeżeli chodzi o nowe wzory, bo cena to chyba najmniejszy problem.


Może jeszcze KV z działem 152mm, albo T95? :>

col_Kurtz
Napisany 11 Sty. 2012 - 19:54
#10

użytkownicy
@mega Chcesz z camo? Kup sobie zwykły biały/czarny t-shirt po prostu bez nadruku;)

Grrruby
Napisany 12 Sty. 2012 - 02:34
#11

użytkownicy
Nie no, racja, przepraszam, poniosło mnie :)
Idziecie w bardzo dobrą stronę :) <piwko>

Exedy
Napisany 12 Sty. 2012 - 22:13
#12

użytkownicy
No no, panowie szacuneczek za te nowe wzory :p Już zacieram ręce na JagdTigera... albo T30 ;p (mam nadzieje, że ceny koszulek z nowymi wzorami nie będą "kosmiczne"). Ogólnie, tak jak większość wyżej pisała, "idziecie w bardzo dobrą strone", no i tak trzymajcie bo sie to wam na 100% opłaci ;p


1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.