kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 471 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Lista zwycięzców konkursu noworocznego

Pancerny
Napisany 09 Sty. 2012 - 21:43
#1

redaktorzy
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...ciezcow-konkursu-noworocznego/

Byniak
Napisany 09 Sty. 2012 - 21:58
#2

użytkownicy
i to już całkowity koniec konkursu? screeny zbierali do 28 grudnia...

UciN
Napisany 09 Sty. 2012 - 22:14
#3

użytkownicy
Szansa na znalezienie się na liście zwycięstwów była równa jak to , że na ulicy znajdzie się portfel milionera

nomad525
Napisany 09 Sty. 2012 - 22:29
#4

użytkownicy
Może i tak, ale ktoś zawsze wygrywa i jak będzie się wychodzić zawsze z takiego założenia to nigdy się nie wygra.

Kapralzdzisek
Napisany 09 Sty. 2012 - 22:35
#5

użytkownicy
Ja się jakoś dostałem a nawet się nie starałem ubić jak najwięcej :)

Byniak
Napisany 09 Sty. 2012 - 22:37
#6

użytkownicy
zawsze dobra i podkładka xD, ale liczy się fakt wygranej ;)

Michal1511
Napisany 10 Sty. 2012 - 08:47
#7

użytkownicy
Ja jakoś nie umiem tak grać zeby ubić kilku i dostać dużo expa i jeszcze medal ;/ Raz mi sie tylko zdarzyło KV medal stalowa sciana,ale to przez przypadek ;/

kurkusmaximus
Napisany 10 Sty. 2012 - 09:14
#8

administracja
Przy okazji pojawienia się filmiku z losowań, podana zostanie kolejna porcja zwycięzców.

Byniak
Napisany 10 Sty. 2012 - 13:32
#9

użytkownicy
a jest wiadomo coś dokładniej o dacie wyjścia tego filmiku? Na stronie było, że drugi tydzień stycznia więc niby mają jeszcze te 4 dni.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.