kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 540 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Opis francuskich wynalazków - część trzecia

Borotix
Napisany 23 Gru. 2011 - 12:45
#1

użytkownicy
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...kich-wynalazkow-czesc-trzecia/

ElektrykPolska
Napisany 23 Gru. 2011 - 13:15
#2

użytkownicy
nie da sie dodać napisów do filmów

Ybien
Napisany 23 Gru. 2011 - 13:48
#3

użytkownicy
Czołgi francuskie zapowiadają się na naprawdę miłe maszyny.

Kamiloss
Napisany 23 Gru. 2011 - 14:11
#4

użytkownicy
"AMX ma być biczem na T-50-2, który już od kilku miesięcy nie daje spokoju artylerzystą. "

artylerzystOM

Ropasiak
Napisany 23 Gru. 2011 - 16:35
#5

użytkownicy
"Topowe działo dysponuje przebijalnością na poziomie 170 mm, jest to wystarczająca moc by przebić przód francuskiego czołgu ciężkiego 10-poziomu." Ale nie wystarczająca już na pozostałe czołgi nawet 8 poziomu. Wiem o czym mówię, bo obecnie męczę się z radzieckim 175mm ponetracji... katorga! Na 122mm IS'ie mogli by chociaż do tych 200mm podwyższyć...

col_Kurtz
Edytowany 26 Gru. 2011 - 23:09
#6

użytkownicy
Znaczy, tanki idą w kierunku F1, jakieś takie mam odczucie coraz częściej. Nie tylko artylerzystom nie dają spokoju. Przy wydolności gra/mój PC, wszystko co jeździ szybciej niż 50 km/h jest dla mnie już poza zasięgiem dobrej zabawy. Chyba niepotrzebnie tykałem w swoim życiu T-34/85 vs. Tiger :D

NiKuTa
Napisany 29 Gru. 2011 - 12:52
#7

użytkownicy
Masz racie Kurtz. Też zaczynam tak myśleć. Niedługo wszystkie czołgi będą jeździć jak T-50-2. Gra już i tak jak dla mnie jest nudna, za bardzo robią z tego wyścigi bolidów F1. Francuskie czołgi zepsują ta grę. Z ta szybkostrzelnością dział nie będzie sensu sie wychylać, bo odrazu dostaniesz 15 pestek na ryj.
Jestem ciekaw czy np wprowadzili we francuskich czołgach coś takiego jak uszkodzenie systemu ładującego tak samo jak można zranić/zabić ładowniczego?
I zastanawiam się dlaczego w E-50 nie wprowadzili też ( w pewnym modelu wieży i działa) automatycznego ładowania? Niemcy mieli w planach wprowadzić taką wersję E-50.

p11k
Napisany 29 Gru. 2011 - 14:58
#8

użytkownicy
Nikuta, w topowych francuskich czołgach jest tylko 3 załogantów. Nie wiem, czy jest wśród nich ładowniczy, ale mając tak słaby pancerz spokojnie możesz celować w któregoś z nich. Jeśli ładowniczego nie ma to obojętnie kogo zabijesz i tak spowolnisz ładowanie.

antiochixv
Napisany 03 Sty. 2012 - 16:53
#9

użytkownicy
Ja na razie mam trzy Francuzy. D1 w pierwszych tierach jest O.K. Reszta taka sobie. Napiszę więcej jak ulepszę Hotchkissa. Na razie to porażka na kołach. Ups - gąskach :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.