kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 494 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Konkurs

kurkusmaximus
Napisany 20 Gru. 2011 - 13:57
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...-konkurs-wiateczno-noworoczny/

Byniak
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:03
#2

użytkownicy
Fajne, fajne, ale o co chodzi :P
Przeczytałem raz i średnio rozumiem o co chodzi, przeczytam jeszcze raz może coś to da, ale fajnie by jeszcze było jakby ktoś to tak po polskiemu wyjaśnił ;p

kurkusmaximus
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:06
#3

administracja
Fajnie by było gdyby deweloperzy to po ludzku napisali, chyba że nie chcą rozdawać tych nagród.

p11k
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:10
#4

użytkownicy
Dobra, chyba po ludzku uda mi się to wyjaśnić. Grasz sobie jakąś bitwe. Random, kompania, cw, bez znaczenia. Na forum wrzucasz screena z najwiekszą ilością pkt. doświadczenia zdobytych w tym dniu. Jeśli nie dostaniesz się do tej top12, to automatycznie biorą Cię do losowania. Teraz pytanie czy będzie się liczyć podwójny exp i konto premium.

Likatnes
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:15
#5

użytkownicy
no właśnie osoby z premium i podwójnym jak im się uda mogą mieć o niebo lepiej, wszystko zależy jak WG będzie to liczył

Byniak
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:28
#6

użytkownicy
No mam nadzieje, że szanse będą wyrównane w tej kwestii...

spodnairz
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:29
#7

użytkownicy
Szkoda ze tego expa nie sprawdzaja gdzies... Tak latwo mozna zrobic fejka na tych ssach ;)

kryns
Edytowany 20 Gru. 2011 - 14:47
#8

użytkownicy
A od kiedy to będzie czy już jest?

Dobra tak to jest jak się czyta po łebkach ;p Nieważne ;p

kris122333
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:51
#9

użytkownicy
http://worldoftanks.eu/news/769-wargaming-swietuje-nowy-rok/
tu jest lepiej wyjaśnione, a jakby co
Każdy uczestnik musi zrobic screenshota z garażu z widocznym oknem Kanału Systemowego, z wyrażnie widocznym czasem, datą i nagrodami, po czym umieścic go we własćiwym wątku ( 1 post na 1 osobe!)

Byniak
Napisany 20 Gru. 2011 - 14:55
#10

użytkownicy
a ciekawe czy screeny mogą być np z dziś czy koniecznie muszą być zrobione w dniach konkursu

kryns
Napisany 20 Gru. 2011 - 15:01
#11

użytkownicy
Jak zmienisz datę na 23 grudnia i sobie będziesz grał to raczej nie wydaje mi się by sprawdzali.
Chyba, że w bazie potem będą sprawdzać zgodność, ale wątpię.

Krendzel
Napisany 20 Gru. 2011 - 15:30
#12

użytkownicy
@kryns , Raczej będą sprawdzać , mogę zrobić fejka że uzyskałem 7k expa i wątpię że ktoś mi uwierzy... Oczywiście to jest przesadzony exp ale tak np 2,5k da się wyciągnąć.

Nagrody nie głupie. Jedynego czego nie podali to od kiedy wyniki za bitwę są ważne , czy od dziś czy od startu konkursu.

BTW. Nie chcący raporta dałem ( z przyzwyczajenia myślałem że to "odpisz" :)

yamateur
Napisany 20 Gru. 2011 - 15:44
#13

użytkownicy
Konkurs trwa od 23 grudnia do 28 grudnia

Haseo
Napisany 20 Gru. 2011 - 17:26
#14

użytkownicy
z tymi dywizjami to dowalili, już widzę t-127 albo inną błachostkę w starciu z is-7 albo mausem xD

col_Kurtz
Napisany 20 Gru. 2011 - 17:33
#15

użytkownicy
Konkursy nie są od wygrywania, tylko brania w nich udziału. Łatwy sposób na sprawdzenie wielu rzeczy przy okazji ;)

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.