kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 561 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12345następna
Patch 0.7 już jutro

kurkusmaximus
Napisany 18 Gru. 2011 - 17:46
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-389--patch-07-juz-jutro/

Haz111PL
Edytowany 18 Gru. 2011 - 17:50
#2

użytkownicy
Nareszcie :) Mam nadzieję, że z testowanym już patchem 0.7.1 zdążał przed nowym rokiem, tak jak zapowiedzieli...

michal01
Napisany 18 Gru. 2011 - 18:00
#3

użytkownicy
A ja chcę pathy jak najpóźniej. Co chwila coś nerfią albo artę albo he albo inne czołgi. Lepiej nie róbcie w ogóle pathów jak macie takie dziadostwo dać. Albo te francuzy zarzygane - strzelają jak karabin i po co ? To mają być czołgi. WG nie niszcz tej gry jeszcze bardziej.

Unreal89
Napisany 18 Gru. 2011 - 18:12
#4

użytkownicy
Chyba już trudno oczekiwać na nowy patch w tym roku...

Patrzałem dział in development, na stronach odpowiednio EU/ RU/ US. Daty aktualizacji są odpowiednio 9.12/ 12.12/ 15.12.

W tej ostatniej aktualizacji, tj. na stronie US, pisze jak byk: patch 7.1 w styczniu 2012 :D nie wierzysz? sprawdź sam!

http://worldoftanks.com/en/development

aryanek
Napisany 18 Gru. 2011 - 18:14
#5

użytkownicy
O co chodzi z nerfem HE?
Czy podrasują S 51?

Haz111PL
Napisany 18 Gru. 2011 - 18:32
#6

użytkownicy
@Unreal89 - no tak. Poza tym widzę, że Amerykańce mają już świąteczny design... Rosjanie też... a my? Miejmy nadzieję, że "last, but not least"...

@aryanek - chociażby osłabienie amunicji HE na M4. Czym ten czołg teraz będzie?

Vulpik
Edytowany 18 Gru. 2011 - 18:32
#7

użytkownicy
Nareszcie patch! Już myślałem, że go pod choinkę nie dostaniemy, a tu taka miła niespodzianka ;). Tylko, żeby przy 0.7.1 nie było takich jaj, jak przy tym :). Bo chyba każdy woli patcha na Sylwestra, niż 10 Super Testów :D.

@aryanek

Co do HE to w skrócie, jak nie przebiją, (czyli prawie zawsze :P) to zadadzą dużo mniej obrażeń, albo nie zadadzą ich wcale. Ciężej będzie wyższy tier przebić :(.

S-51 nie podrasują, tak samo z resztą arty. Niektórym tylko zarobki obniżą :P. Kurkusowi chodziło o tracery, które artylerzyści ze swojego specjalnego trybu będą widzieć.

mickey93
Napisany 18 Gru. 2011 - 18:38
#8

użytkownicy
nareszcie 0.7

Sasilton
Napisany 18 Gru. 2011 - 18:39
#9

użytkownicy
ja mam swojego hummelka i KV :D

marek48337
Napisany 18 Gru. 2011 - 18:53
#10

użytkownicy
O nie!To on....Super wyczekany pach nerfiący czołgi i poprawiający spadek fps przy wybuchach.....Cholerka tyle czasu żeby dać coś czego praktycznie nie będzie widać:)Jeeeeeeee
O kurcze zapomniałem o super kamuflażach i 2 mapach.Totalnie warto było czekać(sarkazm).
A już w następnym super mega giga pachu czołgi które przebije każdy:)Jaaaaaaaaaaa.......Ale spoko,pewmnie będzie z 25 testów zanim wejdą nowe czołgi a bugi będą dalej.Bo w końcu 4 testy to mało żeby naprawić błędy.

Exedy
Edytowany 18 Gru. 2011 - 19:16
#11

użytkownicy
Alleluja!Tyle czekania... i pewnie wyjdzie faktycznie, że to nic specjalnego ;p
@Haz111PL- Co do tego świątecznego designu to jak wejdzie na naszym serwerze, to na pewno nie długo (chociaż nie długo dla WG to pare miesięcy xd) po patchu 7.0 bo dając go przed aktualizacją by to było bez sensu skoro wyłączają serwer gry na pół dnia.
No zobaczymy jutro, jak to bedzie z tym dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo wyczekiwanym patchem :D

Grrruby
Napisany 18 Gru. 2011 - 19:34
#12

użytkownicy
Pewnie będzie dużo promocyjek na różnych stronach dzięki o.7 :D
Nie mogę się doczekać!

Momosus
Napisany 18 Gru. 2011 - 19:53
#13

użytkownicy
A dla mnie oprócz powrotu tracerów (widzianych przez wszystkich) nie tylko przez Arte, nerfie HE, płatnemu kamo, czy nowym mapą wejdą 2 poprawki które bardzo mnie cieszą. Po pierwsze zmiana dot nimi mapy i widok aktywnych dodatków-np aktywacji siatki,zdjętego ogranicznika prędkości czy lornetki statycznej :)

No i w końcu PZ IV ma skręcać normalnie...

col_Kurtz
Napisany 18 Gru. 2011 - 19:54
#14

użytkownicy
Co do design świątecznego. Ostatnio dali... jakoś w styczniu - choinki postawili na mapach. Potem trwało dość długo, nim się zorientowali, że po ptokach i jeszcze dłużej trwało ich zdjęcie z map. Jakiś 10MB(?) zawartości zajęło im 3 miesiące z miesięcznym opóźnieniem. Dobra moja rada. Nie licz, że coś tutaj wyjdzie on time. Tu nigdy nic nie było tak, jak być miało - nigdy jak gram w tę grę. Może hard wipe jedynie.

bartek19963
Napisany 18 Gru. 2011 - 20:02
#15

użytkownicy
Wiecie kiedy Is-4 będzię 10 poziomem ??

12345następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.