kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 492 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Przerwa w działaniu wortalu

kurkusmaximus
Napisany 12 Gru. 2011 - 23:16
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--przerwa-w-dzialaniu-wortalu/

megaok
Napisany 13 Gru. 2011 - 11:16
#2

użytkownicy
czy to dla tego przestały działać kody na T127 ? :P

ps. chyba wiadomo że to żart :D

kurkusmaximus
Napisany 12 Gru. 2011 - 23:30
#3

administracja
lol :)

Borowanie
Napisany 12 Gru. 2011 - 23:41
#4

użytkownicy
xD Wy szybciej robicie update niż WG

hackenbusch
Napisany 13 Gru. 2011 - 00:18
#5

użytkownicy
I to jest w pewnym sensie smutne...

aryanek
Napisany 13 Gru. 2011 - 00:28
#6

użytkownicy
zróbcie przed 7.0 i nie przegapcie jakichś kodów promocyjnych:)

hackenbusch
Napisany 13 Gru. 2011 - 01:08
#7

użytkownicy
Kurkus, mam nadzieję, że nie odbierzesz tego co napiszę pochopnie, nie mam zamiaru napisać niczego obraźliwego jako PADowiec ale... Jak DUŻY zespół z DUŻĄ kasą, nie potrafi zrobić czegoś, za co im płacą w terminie, który sami sobie wyznaczyli, a kilku zwykłych gości (z chyba największym wkładem kurkusa), za DARMO tworzy taki portal i SAMI wprowadzają zmiany, to znaczy że jest z nimi coś nie tak:)

yahhoo
Napisany 13 Gru. 2011 - 08:01
#8

użytkownicy
Super Wortal, wszystkich nowinek dowiaduję się z tego miejsca, pogratulować pomysłu i realizacji :)
A ty hackenbusch, to taka ksywa czy masz coś wspólnego z kapelą :)a może wręcz z samym dr :)

Althenor
Napisany 13 Gru. 2011 - 08:39
#9

użytkownicy
Można by zacząć używać powiedzenia: "jesteś powolny jak WG", żeby podkreślić nie wygórowaną prędkość...
Ewentualnie posowałoby niesłowny, stronniczy i chytry (mogli by nawet zdeklasować lisa)... niestety i tak będziemy w to grać :)

PoLaK
Napisany 13 Gru. 2011 - 08:45
#10

użytkownicy
Przerwa w działaniu wortalu ale się przestraszyłem gdy to zobaczylem .
Wortal jest PRO ! Stał on się do mnie jak drugi Facebook :).
Można jakoś wspierać Wortal ? Np Sms przelewem ?

battleking
Napisany 13 Gru. 2011 - 08:58
#11

użytkownicy
Nie mów facebook, bo kurkus uzna Cię za wyrzutka. :P

KruczoCzarny
Napisany 13 Gru. 2011 - 10:02
#12

administracja
Co do wsparcia wortalu - pisać na kruczoczarny@world-of-tanks.eu Liczymy na dobre słowa i dziękujemy serdecznie za wszystkie, które do tej pory otrzymaliśmy. Również za te (a być może przede wszystkim za te) w komentarzach :)

Mentat_PL
Napisany 13 Gru. 2011 - 10:27
#13

użytkownicy
Witam z rana. Ślę, jak powyżej, słowa uznania. Przeglądałem kilka innych stron wcześniej na temat WOT, ale ta maszyneria przebija wszystko szybkością publikacji, jasnością przekazu, oraz wsparciem samych użytkowników tłumaczących chociażby z rosyjskiego tajemnicze filmiki z WG. Zaglądam tu dosłownie kilka razy dziennie, rano, południe i wieczór i cały czas znajduję smakowite kąski.

Pozdrawiam i życzę na przyszłość wszystkiego dobrego.

hackenbusch
Napisany 13 Gru. 2011 - 10:44
#14

użytkownicy
*yahhoo, nie mam nic wspólnego;)

A podsumowując- WG ssie. Kruczy i Kurkus, zapytajcie, czy ruscy nie potrzebują pomocy w robieniu tej gry^^

PoLaK
Napisany 13 Gru. 2011 - 12:01
#15

użytkownicy
battleking

Nie jestem jakimś fanem Facebooka tylko wykorzystałem takie określenie w epoce facebooka i nk :D Mam taki nawyk wchodrze na komp to odrazu na http://world-of-tanks.eu :D

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.