kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 684 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Na tropie World of Tanks #14

kurkusmaximus
Napisany 08 Gru. 2011 - 11:30
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na_tropie_world_of_tanks_14/

kania
Napisany 08 Gru. 2011 - 11:52
#2

użytkownicy
bla bla bla, takie bicie w główkę kotka przy użyciu młotka, z którgo nic ciekawego nie wynika:(

col_Kurtz
Napisany 08 Gru. 2011 - 12:17
#3

użytkownicy
@up znam bardziej dosadne powiedzonko, ale rozumiem, zgadzam się. Wiele hałasu o nic. Ale to już było i w lepszej wersji:D

Faren
Napisany 08 Gru. 2011 - 12:42
#4

użytkownicy
Niektóre są dość ogólnikowe i enigmatyczne, jak np. z M41 Walker - trudno jednoznacznie stwierdzić, czy ten czołg się w ogóle pojawi, czy będzie to premium czy zwykły. Nie mogli podać "tak, planujemy go dodać, ale raczej nie jako premium"?

Najbardziej powala zapowiedź wprowadzenia nowych trybów - pierwsza połowa 2012, a to oznacza, że mogą dać nawet w czerwcu i będą się czuli rozgrzeszeni ze wszelkich niespełnionych obietnic ;(

Dlaczego nie wyjaśnią skąd te obsuwy? To już niemalże tradycja...

col_Kurtz
Napisany 08 Gru. 2011 - 13:06
#5

użytkownicy
Faren, jako że tradycja i tak jest, to po co mają się tłumaczyć? Robią co chcą i kiedy chcą, więc tłumaczenie się... nie ma sensu. Działacze PZPR i KC też z niczego, nigdy się nie tłumaczyli, a jak posłuchać ich wypowiedzi, to brzmi to dokładnie tak samo. Dużo gadania, 0 konkretów - bo ich nie ma, poza papierem.

Likatnes
Napisany 08 Gru. 2011 - 13:34
#6

użytkownicy
jak oni coś piszą, że będzie wtedy a wtedy to trzeba wsiąść poprawkę w postać 1-6 miesięcy ;]

Faren
Napisany 08 Gru. 2011 - 14:02
#7

użytkownicy
Jak Bóg mi świadkiem, jeszcze trochę to napiszę do PLAYA i CD-ACTION z prośbą, by na rocznicę premiery WoT wystawili recenzje z piękną oceną, adekwatną do stanu gry. Mam numer CDA z czerwca - praktycznie wszelkie uwagi są odnośnie tych elementów, na które cały czas czekamy - nowe drzewka, fizyka, nowe tryby i poprawia bugów.

mickey93
Napisany 08 Gru. 2011 - 18:21
#8

użytkownicy
ostatnie pytanie mnie zwaliło z krzesła "I odkąd bitwa może trwać długo, zegary mogły zatrzymać się w różnym momencie jakiś czas temu."
Walker bulldog na moje pojawi się w grze jak standard tank

marek48337
Napisany 11 Gru. 2011 - 10:07
#9

użytkownicy
No trzeba przyznać,że niewiele tu ciekawych informacji.Dopiero po pachu 7.0 zacznie się robić ciekawie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.