kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 528 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Na tropie World of Tanks #13

kurkusmaximus
Napisany 24 List. 2011 - 22:03
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na_tropie_world_of_tanks_13/

Faren
Napisany 24 List. 2011 - 22:16
#2

użytkownicy
Dlaczego przysyłają screeny map, które i tak pojawią się za kilka miesięcy a nie te w nadchodzącym patchu? Kansas, South America, Mexico, Life Ox, Munich nie ujrzymy przed Nowym Rokiem niestety (a o ile pamiętam, mapy amerykańskie mały być w Q4 2011)

Campaign to zakładam ta najnowsza podobna do Abbey, ta Rhodes nic mi nie mówi (podobnie było ze Swamp/Marsh)

Przy okazji map raz jeszcze zwrócę uwagę na fakt, że im więcej ich jest tym trudniej trafić na jakąś konkretną z tych nowszych, bywa że tworzy się pętla między kilkoma mapami.

Mi brakuje map zimowych, coś ala Ardeny, Alaska, Narvik, czy większe miasta ale zimą jak Leningrad.

ElektrykPolska
Napisany 27 List. 2011 - 16:22
#3

użytkownicy
a mi brakuje, żeby w treningach sie nie płaciło za pestki, i żeby bitwy były bardziej wyrównane, a nie w jednej drużynie 8 TD, a w drugiej 2

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.