kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 625 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
50% zniżki - Linia Gustawa

kurkusmaximus
Napisany 23 List. 2011 - 15:55
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-355--znizki-linia-gustawa/

MetalMachine
Napisany 23 List. 2011 - 17:47
#2

użytkownicy
Kurde już tak szczęśliwy byłem że zniżka na sloty jest a nie doczytałem że na te w koszarach tylko a bym se kupił tego play'a co golda dają i 10 slotów bym se kupił. :(

Sloma
Napisany 23 List. 2011 - 17:59
#3

użytkownicy
Autor wiadomości podał złą listę czołgów, nie zgadza się z tą ze źródła.
Obecna lista(
Jagdpz IV
Pz. VI Tiger
Pz. III/IV
M6
M4A3E2
M36 Slugger
RAM II
) jest zła a poprawna to :
Panther, Pz. VI Tiger, StuG III, M7 Priest, M4A3E8, M10 Wolverine, M36 Slugger , RAM II.

kurkusmaximus
Napisany 23 List. 2011 - 18:16
#4

administracja
To raczej Wargaming cichaczem żongluje tą listą, bo jeszcze kilkadziesiąt minut temu była inna.

Exedy
Napisany 23 List. 2011 - 19:06
#5

użytkownicy
Ja właśnie przedtem się średnio ucieszyłem z listy czołgów, teraz wchodze i...oO albo mi sie przywidziało albo coś. No ale widze, że to szanowni panowie i panie z WG sami nie wiedzą co robić xD Ogólnie event nawet ok.

Endriu
Napisany 27 List. 2011 - 15:17
#6

redaktorzy
Holera , miałem dylemat kupic Ram II czy valentine , jakbym to przeczytał to bym kupił rama :( a kupilem valentine , ale slugera kupilem wczoraj :P mial kosztowac 800 k kredytow ale ku mojemu zdziwieniu kosztował tylko 400 akurat mialem 470 :P szczęście w nieszczęściu jak to sie mówi :P Pozdro , przydałaby sie zniżka na KW-3 bo mnie nie stać :( Mama nie wie ze jej na abonamet 30 zł dojebałem :D zabije mnie :D

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.