kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 373 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger wkrótce zostanie wycofany ze sprzedaży

kurkusmaximus
Napisany 18 Sie. 2015 - 12:02
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...ostanie-wycofany-ze-sprzedazy/

Arktez
Napisany 18 Sie. 2015 - 12:17
#2

użytkownicy
Nie rozumiem tego zabiegu usuwania czołgów premium z gry. O ile te, które zostały już usunięte słabo się sprzedawały, a Jagdtiger jest bardzo popularny. Czyżby to ta sama sytuacja, co z E-25?

yaroo_p
Edytowany 18 Sie. 2015 - 22:51
#3

użytkownicy
Podejrzewam że robią miejsce na nowe pojazdy Premium. W którymś z newsów pisano iż w najbliższym czasie można spodziewać się pojawienia kilku nowych pojazdów mi.IS-3 Auto i innych.

Sam JP 8.8 to drugi z moich ulubionych pojazdów Premium po oczywiście T34. Mimo małego demage jak na DT nadrabia swoją celnością szybkością ładowania oraz penetracją. To jedyny pojazd na którym po raz siódmy otrzymałem magiczne "M". Fajnie go mieć w kolekcji ;)

Arktez
Napisany 18 Sie. 2015 - 23:39
#4

użytkownicy
Także go mam, ale trochę mi się znudził, a jego mobilność dodatkowo zniechęca do gry ;/ Fajnie będzie go mieć, gdy usuną go ze sklepu :)

Sybirak_Jozef
Napisany 01 Wrze. 2015 - 23:33
#5

użytkownicy
Jeśli to prawda, że znikną czołgi z ograniczonym MM, to ciekaw jestem, kiedy wezmą się za ISa-6? Toż to radziecki cząg! xD

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.