kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 639 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12345następna
Karta Paysafe o wartości 35zł do World of Tanks już od dziś w Play

kurkusmaximus
Napisany 15 List. 2011 - 10:36
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...d_of_tanks_juz_od_dzis_w_play/

seboran
Napisany 15 List. 2011 - 10:46
#2

użytkownicy
Piszą że dla istniejących kont także więc się może skusze^^

seboran
Napisany 15 List. 2011 - 10:54
#3

użytkownicy
wie ktoś może ile złota z tego jest?

QBA
Napisany 15 List. 2011 - 10:57
#4

użytkownicy
Na jednym koncie można użyć to raz czy kilka? (oczywiście za każdym razem nowe czasopismo)

Taszi
Napisany 15 List. 2011 - 11:07
#5

użytkownicy
Dopóki ktoś tego nie przetestuje i nie wyda pozytywnej opinii na pewno w ciemno tego nie kupię... Tak samo było z ich żenującym numerem specjalnym o WoT kiedy to chwalili się ile bonusów jest w ich gazecie zarówno dla nowych jak i starych kont a okazało się, że tyczyło się to jednak wyłącznie nowo zakładanych kont.

kurkusmaximus
Napisany 15 List. 2011 - 11:12
#6

administracja
Nie chcę wprowadzać w błąd, ale wydaje mi się, że to będzie 1500 złota.

Kudlaty
Napisany 15 List. 2011 - 11:55
#7

użytkownicy
Pewnie nie inaczej 1500golda albo mniej, ale zastanawia mnie znowu szał że 35złotych ten bonus jak 1500golda kosztuje 30złotych bez żadnej łaski :)

Albo przeliczyli z EURo ;)ale za 14,90 jest dość przystępnie cenowo ktoś musiałby sprawdzić czy można 2x się doładować. Bo to byłaby najkorzystniejsza oferta golda na rynku póki co żeby zadziałało :)

WiewiorNH
Napisany 15 List. 2011 - 12:46
#8

użytkownicy
Ten PLAY to jest miesięcznik czy dwumiesięcznik?

Kudlaty
Napisany 15 List. 2011 - 12:50
#9

użytkownicy
Kiedyś był miesięcznikiem, teraz widzę że ma przypinkę grudzień-styczeń. Więc może zrobili się dwumiesięcznikiem.

WiewiorNH
Napisany 15 List. 2011 - 13:13
#10

użytkownicy
Sprawdziłem na Wikipedii i rzeczywiście jest od września dwumiesięcznikiem. Jakby to był miesięcznik to byłoby super, bo u mnie na bazarze sprzedają stare gazety za mniej więcej 30% wartości z kiosku i mógłby to być interes życia:) Mimo wszystko i tak się opłaca, bo wyliczyłem, że na RU za te 35zł można dostać tak w przybliżeniu 2150 golda.

Kudlaty
Napisany 15 List. 2011 - 13:35
#11

użytkownicy
Wiesz tylko że nie dostaniesz wg przelicznika np 1666 golda bo tak wyjdzie tylko paczkę jakąś :) i najprawdopodobniej 1500golda :)

Tylko pytanie kto się podejmie sprawdzić czy można 2 kupony i więcej użyć na jednym koncie ;)

WiewiorNH
Napisany 15 List. 2011 - 14:03
#12

użytkownicy
Mylisz się to nie tak działa jak mówisz. To nie jest taki sam kod jak dostaliśmy z okazji 1 roku WOTa, które trzeba było wpisać na koncie w grze. Te kody jak kupisz np. w kiosku można łączyć do 10 kuponów podczas jednej transakcji http://www.paysafecard.com/pl/informacje/ Tylko jedno mnie zastanawia, w informacji podanej przez Kurkusa jest napisane, że można wykorzystać tylko w wocie, jestem ciekaw czy to prawda, bo nie raz już podawali mylne informacje.

EDIT: To co napisałem odnosi się do RU, a tam płatności wyglądają troszkę inaczej. Na EU nie widzę, gdzie można podać kod kupiony np. w kiosku natomiast na RU wygląda to tak: http://imageshack.us/photo/my-images/404/beztytuubn.jpg/

Kudlaty
Napisany 15 List. 2011 - 13:55
#13

użytkownicy
Jutro może zaryzykuję i kupię 2 sztuki i zobaczymy co z tego wyjdzie bajzlu, najwyżej drugi kupon kobiecie czy komuś oddam :)

Poza tym to paysafe do WoTa wyraźnie pisze :) 35 złotych na zakupy w World of Tanks :)

WiewiorNH
Napisany 15 List. 2011 - 13:57
#14

użytkownicy
Zaktualizowałem post wyżej.

mko
Napisany 15 List. 2011 - 14:38
#15

użytkownicy
Nigdy nie używałem paysafe, ale załóżmy, że mamy karte i co dalej?
W profilu w WoT nie ma zakładki "PaySafe" więc jak zrealizować zakup?

12345następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.