kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 524 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Co przyniesie patch 0.7.0 #3

kurkusmaximus
Napisany 08 List. 2011 - 19:35
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--co_przyniesie_patch_0_7_0_3/

kaniek
Napisany 08 List. 2011 - 19:40
#2

użytkownicy
to znaczy że są już otwarte beta testy tego patcha jeśli tak proszę o strone

Faren
Napisany 08 List. 2011 - 20:04
#3

użytkownicy
Brak klaksonów -> Frak yeah! I moja reakcja -> taniec do piosenki Im So Exited http://www.youtube.com/watch?v=eTqu2lEJCto

A teraz to, co każdy Polak potrafi, czyli narzekać ;p i znowu przesuwają coś na jeszcze dalej. Nie dość, że przez 2 miesiące nie ma aktualizacji, nie ma nowych czołgów prócz 2 premium, to wyjdzie na to, że 7.0 daje tylko camo i optymalizację :(

Co więcej, na grudzień mają wprowadzić i nowe skille, i francuskie czołgi, i M103 i parę innych rzeczy, przez co będzie to diabelnie wielki patch. O ile znowu go nie okroją, a coś czuję, że jednak będzie z czymś obsuwa.

Dobrze że nie dodali klaksonów, choć wydaje mi się, że to był fake aby podtrzymać zainteresowanie -> "nie ważne co o nas mówią, ważne że mówią".

Ja zadałbym jedno pytanie twórcom WoT: czy wprowadzą do zwykłej sprzedaży premiumy z eventów czy te z boxów, jak A-32, M6A2E4, BT-SV, MTLS itp. Rozumiem, otrzymano je w prezencie, ale chyba nigdy nie spotkałem kogokolwiek, kto by nimi grał. Można by rzec, że te czołgi są wycięte z gry.


col_Kurtz
Napisany 08 List. 2011 - 20:21
#4

użytkownicy
Klaksony, rety... Dobrze, że ich nie będzie! Co do poprawy dmg na 88 - dobra wiadomość. Mam nadzieję, że to zrobią. Sławne działo, ma tak słabego kopa czasami, że naprawdę woła to o pomstę do nieba. Dzisiaj nawet na Discovery World (8.11.2011) o nim mówili;)

Faren
Napisany 08 List. 2011 - 20:29
#5

użytkownicy
@col_Kurtz w Historii Oręża?

Mam serię filmów "Świat w ogniu wojny" i tam ciągle czy to Amerykanie, czy Brytyjczycy opowiadają, jak te 88 dają po rzyci. I w odcinkach o walkach w Afryce, we Włoszech, we Francji, w Belgii, w Niemczech zawsze podkreślane jest, że 88 to zmora dla alianckich czołgów.

Exedy
Napisany 08 List. 2011 - 20:30
#6

użytkownicy
Jak zawsze za szybko to wszystko im nie idzie... Co do klaksonów oczywiście super, bo jak sobie pomyślałem o dzieciakach jadących przez całą mape na syrenie to aż mnie nerwica brała :D

Mam nadzieje, że w tym miesiącu ten patch, o który pewnie więcej huku niż to wszystko warte, wejdzie...czeeeekaaamm >

Nabu
Napisany 08 List. 2011 - 20:41
#7

użytkownicy
Jeżeli chodzi o działo 88, martwą mnie trochę te zmiany w szybkostrzelności. Bo co z tego, że dmg będzie trochę wyższy jak działo będzie wolniej strzelało.

No i nie będzie nowych perkow, czyli tego na co najbardziej czekałem. Wygląda, że będzie to kolejny patch, który na dobrą sprawę nic ciekawego nie wniesie. No może poza kamuflażami....

domin
Napisany 08 List. 2011 - 21:02
#8

użytkownicy
bo to była najlepsza niemiecka armata a Rommel co zrobił w afryce kazał strzelać 88 wtedy działami przeciwlotniczymi na wprost brytyjskich czołgów i tak powstrzymał ich atak i nie bez powodu była montowana na Tygrysie jednym z najlepszym czołgu II wojny a Wittmann na jakim czołgu jeździł jak kogoś zainteresuje to niech oglądnie ten film i nie tylko http://www.youtube.com/watch?v=tD2kbBGGWi8 Discovery - Czołgi - Mistrzowie na śladach Wittmanna PL. Cz 2/4 zaczyna się od 2 części ale starczy :)

yahhoo
Napisany 09 List. 2011 - 09:06
#9

użytkownicy
Czyli zmian w drzewku rosyjskim jeszcze się nie doczekamy?

Kamiloss
Napisany 09 List. 2011 - 10:21
#10

użytkownicy
Zmiany w rosyjskim drzewku będą dopiero na początku przyszłego roku, a znając ich tempo to będzie gdzieś w czerwcu :D

marek48337
Napisany 09 List. 2011 - 13:28
#11

użytkownicy
Oprócz map nic ciekawego nie będzie w tym pachu.Tyle czekania i nadal nic ciekawego a do tego jeszcze zabrali nawet "trochę" interesujące rzeczy.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.