kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 829 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
#4 Czołgi w War Thunder - M3 Lee

kurkusmaximus
Napisany 10 Ma. 2015 - 15:54
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...czolgi-w-war-thunder-m3-grant/

Matti
Napisany 10 Ma. 2015 - 17:08
#2

użytkownicy
Zmieńcie nazwy na M3 Lee, ponieważ M3 Lee, a M3 Grant to dwie różne konstrukcje, z resztą obydwie są w grze - M3 Grant jest czołgiem premium i dość znacznie różni sie od M3 Lee.

Szlachciak
Edytowany 10 Ma. 2015 - 18:01
#3

redaktorzy
Poprawione :)

Arktez
Napisany 10 Ma. 2015 - 20:08
#4

użytkownicy
Fajne, fajne, czekam na więcej :)

minimasakra
Edytowany 11 Ma. 2015 - 07:26
#5

użytkownicy
nie wiem dlaczego ale ja się tym czołgiem nieźle bawiłem :/. Według mnie na 1 erach jest nawet trochę OP. Jego działo 75 mm (po przełączeniu na nie ;)) robi siekę ze wszystkich czołgów, a wad w pancerzu na 1 erze nie zauważyłem (jak się dobrze skontrowałem tu tylko sug i pz4 przebijał ;)) ale to tylko moje zdanie (mam go już 2 miesiące w garażu i prawie 100 bitew nim na kącie)

chciałbym aby pojawiło się omówienie m4(105) ;)

oRkA
Napisany 15 Ma. 2015 - 12:20
#6

użytkownicy
A mi się dobrze jeździło tym czołgiem, ale dopiero gdy ustawiłem sobie przełączanie się pomiędzy działa na przyciski pod ręką aby robić to szybko i sprawnie. Wówczas można naprawdę skutecznie prowadzić ogień. Jeśli M3 jest dla kogoś słaby to ostrzegam, że później robi się gorzej. Amerykańskie czołgi nie posiadają zalet zwłaszcza w III erze. Granie nimi to jakiś podły żart.

Spartanish
Napisany 15 Ma. 2015 - 15:52
#7

użytkownicy
Szczególnie Jumbo ze swoim nieprzebijalnym pancerzem albo niezwykle skuteczne 76mm co nie oRkA?...
Szczególnie ten pierwszy... Przebicie jego frontu z Tygrysa czy KV-2 graniczy z cudem.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.