kliknij aby powiększyć
1600x982 : 97 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Nowe czołgi HD w 0.9.6

kurkusmaximus
Napisany 14 Sty. 2015 - 20:32
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1983--nowe-czolgi-hd-w-96/

Sybirak_Jozef
Napisany 15 Sty. 2015 - 05:19
#2

użytkownicy
T95 faktycznie świetne! :-)
Zresztą, nie tylko T95, w ogóle pojazdy w HD aż przyjemnie się ogląda, niestety - ja też mogę je podziwiać w pełnej krasie, tylko na tapetach, mój zabytkowy "kompjutor" nie daje rady.

Brakuje mi tylko jakiegoś "modelu uszkodzeń" w pojazdach, by nie wyglądały zawsze, jak świeżo po zejściu z linii produkcyjnej. Myślę, że gdyby twórcom się chciało, nie byłoby większym problemem stworzenie iluś kombinacji uszkodzeń, które pojawiałyby się na pancerzach, przykładowo w miarę rozgrywania na jakimś pojeździe bitew. Oczywiście (żeby jakiś prymityw nie wyskoczył ze swoją mądrością) nie mówię o tym, by po tysiącu bitew czołg nie miał wieżyczki albo wyjeżdżał z krótszym o połowę działem ;-) , ale stworzenie modeli iluś tam uszkodzeń wieżyczki, kadłuba czy błotników i losowe miksowanie ich tak, by nie było sytuacji, że obok siebie stoi pięć ISów-3 z brakującym lewym chlapaczem, mogłoby być miłym graficznym dodatkiem.

Niestety, kasy z tego nie ma, więc zapomnijmy...

yaroo_p
Napisany 15 Sty. 2015 - 09:48
#3

użytkownicy
Faktycznie te "upiększenia" dodają uroku.

Zastanawiam się nad zakupem monitora 21:9 i mam pewne pytanie do posiadaczy takich monitorów. Czy obraz jest prawidłowo wyświetlany? Podobno we wcześniejszych wersjach WOT obraz był nieco rozciągnięty. Jat to wygląda obecnie?

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.