kliknij aby powiększyć
1680x1038 : 357 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Jagdtiger wersja Premium

kurkusmaximus
Napisany 28 Paź. 2011 - 21:29
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-324--jagdtiger_wersja_premium/

Yankarad
Napisany 28 Paź. 2011 - 21:53
#2

użytkownicy
żenada. I ktoś ma niby kupić Jagdtigera premium z gównianym działem 88mm?

mickey93
Napisany 28 Paź. 2011 - 22:24
#3

użytkownicy
lol przecież to ferdynand w przebraniu jadrigera
porażka!!!

Darek94PL
Napisany 28 Paź. 2011 - 22:27
#4

użytkownicy
Ja cie pier.... przecież to jest normalny jagdtiger tylko ze słabszym działem i pancerzem

Kudlaty
Napisany 28 Paź. 2011 - 22:52
#5

użytkownicy
Czyli górna przednia płyta ma mieć 150mm? To jest lekki żart choćby dlatego że tekstura wyraźnie przedstawia wersję z 250mm :)

W związku z tym łatwo znaleźć te 10pkt którymi różni się od JTigera z drzewka :)

No i teoretycznie żeby znośnie się nim grało z takim działem nie powinien nigdy trafiać do bitew T9-10 :)chociaż KV-5 daje jakoś radę. I tak będzie kokosy przynosił noobom z kasą. No i mogli by podnieść obrażenia gdzieś do 240 średniego wtedy byłoby w miarę :)

GhostOne
Napisany 28 Paź. 2011 - 23:31
#6

użytkownicy
tak czy inaczej jest mój
a to że będzie miał to działo było wiadome od bardzo dawna

Odys
Napisany 28 Paź. 2011 - 23:48
#7

użytkownicy
ja mam normalnego jt i takiego premium będę brał na "szczała" a tak na serio to mogli by się bardziej postarać...no ale cóż, kasa, kasa, kasa...

Matti
Napisany 28 Paź. 2011 - 23:54
#8

użytkownicy
Niedługo dodadzą jako premium brytyjski M3 Grant - zmienią kształt wieży i napiszą jak to się namęczyli tworząc ten czołg :P :P :P ...

Faren
Napisany 29 Paź. 2011 - 08:38
#9

użytkownicy
Kurkus, należałoby zapytać "znajdź choć 1 różnicę?" ;p Totalna masakra, już w nadchodzącym patchu dodają tylko 2 czołgi premium, a teraz zamiast tworzyć nowe czołgi będą wstawiać do premium te podstawowe? Szczyt lenistwa!

marek48337
Napisany 29 Paź. 2011 - 08:51
#10

użytkownicy
Tak właściwie to po co to "coś" w grze?Jagdtiger to twardziel a to jest.....kicha:)

kania
Napisany 29 Paź. 2011 - 09:54
#11

użytkownicy
podejrzewam że nie będzie to taska kicha, może odgrywać rolę młodszego brata JT tak jak Typ 59 jest słabszym odpowiednikiem T-54, a jakoś nikt teraz się z niego nie śmieje

GhostOne
Napisany 29 Paź. 2011 - 11:20
#12

użytkownicy
jego 88 będzie mieć takie obrażenia jak 100mm z Typa ale 88 z większą penetracja,celność i szybkostrzelność + do tego lepszy pancerz
nie będzie tak źle

dna78
Napisany 29 Paź. 2011 - 18:05
#13

użytkownicy
Żenada... Może tak każdy czołg powyżej VI-ego tieru zrobią w wersji "hardcore" (to nasi znajomi z drzewek) i "soft" za złoto? Królewski Tygrys z 1400HP i działem L/71, IS-4 ze stockowym działem i wieżą...
Porównywanie całkiem zwinnego czołgu średniego,potrafiącego w towarzystwie kilku braci zdrowo zamieszać na planszy (a bywają losowane w stadach po 5-6 sztuk) z nieruchawym niszczycielem,który w tym wydaniu straci swoje jedyne atuty,czyli pancerz i potężne działo,wydaje mi się chybione... ;-) Ktoś mówił mi,że na serwerze amerykańskim jest cała masa pojazdów Premium,łącznie z artylerią,ale nie potrafię tego zweryfikować... Jeśli tak jest,to pewnie pomysł tam się sprawdził i twórcy wszczepią go na europejski grunt. A Europa to nie tylko biedna Polandia,ale masa krajów,w których na równowartość Lowe'a pracuje się kilka godzin,więc ludzi na takie stwory po prostu stać... I kupią tą osłabioną Jagódkę - ot,co!

Warynsky
Napisany 04 List. 2011 - 13:15
#14

użytkownicy
No to zostaje cieszyć się prawdziwym JT, nie tym substytutem który chcą wcisnąć. Tu prawdziwy JT którego zarejestrowałem w muzeum w Bovington: http://www.youtube.com/watch?v=il1-w1inN0c

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.