kliknij aby powiększyć
1325x831 : 682 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Nowa mapa - Mexico

kurkusmaximus
Napisany 28 Paź. 2011 - 11:46
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-322--nowa_mapa_mexico/

marek48337
Napisany 28 Paź. 2011 - 11:59
#2

użytkownicy
kolejna mapa dla art.Bardzo ładna ale arty zrobią z nas miazgę tutaj.

WiewiorNH
Napisany 28 Paź. 2011 - 12:42
#3

użytkownicy
Jest możliwość, że jak pokazujecie nową mapę dodawać też wygląd minimapy to bardzo pomaga w ocenie mapy.

Faren
Napisany 28 Paź. 2011 - 12:52
#4

użytkownicy
Racja, ciekawe do którego patcha dołączą te mapy. Mam nadzieję, że na gwiazdkę dostaniemy :D

Taszi
Napisany 28 Paź. 2011 - 13:59
#5

użytkownicy
Jakbyście się nieco postarali i sprawdzili u źródła to Kurkus wrzucił dokładnie tyle ile udostępniło WG a więc porcje screenów bez minimapy. Sam ma ją narysować? Jak będzie gdzieś udostępniona to jestem pewien że się na wortalu znajdzie :)

Thompson04
Napisany 28 Paź. 2011 - 14:16
#6

użytkownicy
Niestety, jeszcze nie ma minimapy, mi przypomina El-halluf, ale bez skał i z łagodniejszymi wzniesieniami ;) Dostaniemy ją też dopiero w 2012.

kurkusmaximus
Napisany 28 Paź. 2011 - 14:57
#7

administracja
Uwaga! Podaję hasło do minimapy: OKOŃ!

mickey93
Napisany 28 Paź. 2011 - 18:07
#8

użytkownicy
zła droga rozwoju gry na tym etapie
nie wyrabiają się z niczym a ciągle wymyślają jakieś nowe mapy albo premium czołgi

Kudlaty
Napisany 29 Paź. 2011 - 12:31
#9

użytkownicy
Akurat nowe mapy są całkowicie na plus :) i wymaga tego planowana nowa mapa świata. Bo ciężko byłoby grać na Ruinbergu w Chinach żeby nie rzucało się to w oczy :)

dna78
Napisany 02 List. 2011 - 13:02
#10

użytkownicy
Mnie osobiście bardzo cieszy fakt,że pojawiają się nowe mapy - niech ich będzie jak najwięcej! :-) Niejeden pewnie się wścieka,bo ma "swoje pięć mapek" i na nich wykupione miejscówki za konkretnym kamyczkiem,a tu znowu trzeba pomyśleć i potrwa parę dni,nim się teren pozna... Niestety - zbyt dużo map z nadmierną ilością otwartych przestrzeni sprzyja wylęganiu się artylerii,której i tak jest w niektórych bitwach za dużo. Nie zmienię zdania,choć sam gram sporo artą - nieraz (zbyt często) nie mam szans w cokolwiek trafić,bo każdy pokazany cel = combo z pięciu lub nawet ośmiu luf... Ale to już inna historia. :-)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.