kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 758 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Tapeta na grudzień 2014: FV4202

kurkusmaximus
Napisany 10 Gru. 2014 - 12:37
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...apeta-na-grudzien-2014-fv4202/

TiGeRrr
Napisany 10 Gru. 2014 - 16:11
#2

użytkownicy
Dlaczego mam wrażenie że na ten portal nikt już nie wchodzi?

Plugawiec
Napisany 10 Gru. 2014 - 19:35
#3

użytkownicy
ja wchodzę codziennie :P Tylko co mnie boli, to że zdarzają się opóźnione informacje :(

Arktez
Napisany 10 Gru. 2014 - 20:44
#4

użytkownicy
Ja też codziennie, ale te opóźnione newsy...

KruczoCzarny
Napisany 10 Gru. 2014 - 22:29
#5

administracja
Cały czas szukamy chętnych osób, które chciałyby dla nas pisać :)

Sasilton
Napisany 11 Gru. 2014 - 08:32
#6

użytkownicy
WOT jest mniej popularny, to mniej ludzi wchodzi. Nie tak dawno temu pod newsem potrafiło być ponad 20 komentów.

Arktez
Napisany 11 Gru. 2014 - 17:38
#7

użytkownicy
Widać to nawet po liczbie graczy. Ledwo teraz osiąga 200tyś. osób online, nawet podczas eventu.

Plugawiec
Napisany 11 Gru. 2014 - 19:21
#8

użytkownicy
ostatnio coraz częściej robie przerwy od WoT'a a gram w WT lub w stare NFS U2. Co patch coraz gorzej gra się. A goldowe tanki coraz bardziej nerfione ninja-nerfem...

Arktez
Napisany 11 Gru. 2014 - 21:19
#9

użytkownicy
Ja tam mam parę gold tanków od jakiegoś czasu i nie czuję żadnej różnicy w graniu nimi :)

yaroo_p
Napisany 12 Gru. 2014 - 22:52
#10

użytkownicy
No nie oszukujmy się po prawie 4 latach grania nawet najlepsza gra w końcu się znudzi. WOTowi potrzebny jest po prostu powiew świeżości. Może zapowiadany od pewnego czasu nowy silnik graficzny na nowo przyciągnie graczy. Ale myślę że to może być za mało.

Arktez
Napisany 13 Gru. 2014 - 00:26
#11

użytkownicy
Tak, ten nowy silnik to podstawa. Powinni w ogóle zmienić cały interfejs, bo to wszystko wygląda jak w grze z 2005r i zatrudnić lepszych dźwiękowców.

Sybirak_Jozef
Edytowany 13 Gru. 2014 - 03:33
#12

użytkownicy
Może i ludzie wchodzą, ale nie piszą tak, jak kiedyś - sama gra się wielu osobom "przejadła", zresztą: o czym można pisać? Jeśli nikt nie podpowiada, albo pisarzy brak, to najciekawszy portal zamrze...

Sam z chęcią poczytałbym artykuły o dzisiejszej grywalności (oficjalne forum aż dudni od narzekań i utyskiwań, ja też zaczynam mieć wstręt do gry, w której wszechwładne, magiczne RNG, jest odpowiedzialne za to, czy coś się uda, czy nie), bo coś się niedobrego dzieje z WoTem - spadek poziomu bitew, coraz rzadziej widoczni dobrzy gracze (za to epidemia multikont, nastawionych na statystyki), za to rzesze głąbów, nie mających pojęcia o tym, dlaczego w ogóle są na mapie, itp...

Może jakieś artykuły o konkretnych pojazdach? Daaawno temu były: to o Lwie, to o innych pojazdach, a dzisiaj? Wklejki z RanZar'a, tapety i niewiele poza tym.

Proszę o tchnięcie życia w ten sympatyczny portal! :-)

yaroo_p
Napisany 15 Gru. 2014 - 23:47
#13

użytkownicy
"....bo coś się niedobrego dzieje z WoTem - spadek poziomu bitew, coraz rzadziej widoczni dobrzy gracze (za to epidemia multikont, nastawionych na statystyki), za to rzesze głąbów, nie mających pojęcia o tym, dlaczego w ogóle są na mapie, itp..."

I tu muszę się z tobą zgodzić. Coraz częściej VII-ką zrobię więcej miedzy nawet IX-taki a jestem przeciętnym graczem. Kuźwa a może MM poprawić i niech losuje np. według WIN pomidory z pomidorami itd. bez obrazy dla nich bo każdy z nas nim kiedyś był. Walki stały by się bardziej wyrównane. Wiem są klany bitwy klanowe ale nie każdy ma czas na regularną grę. Ja 99% spędzam na radomach.


O tak artykuły o pojazdach WOT zawsze są chętnie czytane.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.