kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 2131 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Nowy gameplay z World of Warships

kurkusmaximus
Napisany 09 Gru. 2014 - 16:54
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...-gameplay-z-world-of-warships/

Sasilton
Napisany 13 Gru. 2014 - 05:23
#2

użytkownicy
Pograłem trochę i o dziwo gra się fajnie. Gra jest prosta do opanowania. Po kilku bitwach jestem w stanie trafić płynący cel z prawie 10KM, trzeba dać ogromną poprawkę :)
Może doświadczenie z arty mi się przydało :)
Do wad można zaliczyć słabą grafikę, woda jest paskudna, tak samo statki, do tego coś muszą zrobić z wygładzaniem krawędzi, bo FXAA nie wyrabia i różne sznurki na statkach znikają i dzieje się coś takiego jak na tym obrazku.
world of tanks
Gra odpalona na full detalach. Plusem jest to ze gra nie ma wysokich wymagań. Mniejsza od WOT.

Spartanish
Napisany 13 Gru. 2014 - 13:11
#3

użytkownicy
1. To jest ciągle oficjalnie bardziej alpha niż beta...
2. Czy nie powinieneś dostać bana od WG za dzielenie się tymi informacjami?

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.