kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 531 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Garaż na Halloween

kurkusmaximus
Napisany 14 Paź. 2014 - 10:43
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1892--garaz-na-halloween/

Arktez
Napisany 14 Paź. 2014 - 17:51
#2

użytkownicy
To się popisali... Mogli dać chociaż w 1 dzień 2x expa za każde zwycięstwo, ale lepsze to niż nic :)

yaroo_p
Napisany 14 Paź. 2014 - 22:31
#3

użytkownicy
Ja tam nie narzekam. Na samych początkach eventów nie było wcale (starzy wyjadacze potwierdzą) i też się grało. Co prawda to co zrobiłem na nowym koncie przez 7 miesięcy poprzednio zajęło mi 1,5 roku. Nie ukrywam przeceny i eventu są tu na pewno znaczącą pomocą.

Arktez @ za to masz 24h konta premium nie zależnie od tego czy wygrasz czy też przegrasz ją :)

Małe zestawy naprawcze się kończą więc trzeba nabyć 250-300 sztuk. Czasem ratują życie ;)

mickey93
Napisany 14 Paź. 2014 - 22:36
#4

użytkownicy
"Na samych początkach eventów nie było wcale (starzy wyjadacze potwierdzą)"
ale nie było gold amo za kredyty
nie było przekoksanych TD
nie było magazynków
nie było tylu graczy - grało się lepiej

yaroo_p
Edytowany 14 Paź. 2014 - 22:54
#5

użytkownicy
Oj od 3 maja 2011 roku ( to było moje pierwsze spotkanie z tą grą) wiele zmian nastąpiło i chyba masz rację że na gorsze :(

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.