kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 401 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Wyścigi Czołgów

kurkusmaximus
Napisany 18 Wrze. 2014 - 13:19
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1857--wyscigi-czolgow/

Io36
Napisany 18 Wrze. 2014 - 13:21
#2

użytkownicy
Pełna powtórka z wyścigu ;)

http://ftr.wot-news.com/2014/09/18/chaffee-race-footage/

Pancerny
Napisany 18 Wrze. 2014 - 14:25
#3

redaktorzy
Co do tej powtórki. Muszę powiedzieć, że czytając o interaktywnych elementach i materiałach wybuchowych, wyobrażałem sobie coś bardziej widowiskowego.

GrinAis
Napisany 18 Wrze. 2014 - 17:15
#4

użytkownicy
Efekty aka Michael Bay zamordują 3/4 kompów...
Już widzę te -3fps. A szkoda, bo jako fan serii NFS chętnie bym się ścigł :D

charb1
Edytowany 18 Wrze. 2014 - 20:05
#5

użytkownicy
szczerze mówiąc zaciekawil mnie ten tryb lubie takie rzeczy rzeby sie troche wyluzowac po normalnych bitwach ale faktycznie lagi moga byc przeogomne a fps minimalny ale pożyjemy zobaczymy

stos
Napisany 18 Wrze. 2014 - 21:43
#6

użytkownicy
rzeby sie troche wyluzowac po normalnych bitwach
nie wiem jak się można wyluzować na vot to chyba jakaś nowa forma bo ja to ide na wódke jak chce sie wyluzować itp. a nie grajac tym bardziej w najbardziej denerwująca gre a po drugie troszke ortografia sie kłania

Pancerny
Napisany 18 Wrze. 2014 - 22:57
#7

redaktorzy
Stos - interpunkcja też się przydaje.

I nie wiem co wy o tych lagach i fps-ach. Myślę, że nie ma tu żadnych fajerwerków, które mogłyby jakoś specjalnie obciążyć komputer.

kurkusmaximus
Napisany 19 Wrze. 2014 - 10:38
#8

administracja
@stos, w którym miejscu i co
"troszke ortografia sie kłania "

stos
Napisany 19 Wrze. 2014 - 11:59
#9

użytkownicy
pisałem j/w nad moim poprzednim komen. pisze się żeby a nie rzeby , na interpunkcje nikt aż tak nie zwraca uwagi jak na błędy ortograficzne
A co do spadków fps , lagów itp. zawsze beda pojawiac sie w vot do puki serv. eu będą wykżystywanie w ten a nie inny sposób

charb1
Napisany 19 Wrze. 2014 - 14:09
#10

użytkownicy
Sorka za ortografię ale ja to pisalem na szybko wiec nie zwracalem uwagi a poza tym wielki szal o 'rzeby' czy 'zeby'

kuki26
Napisany 19 Wrze. 2014 - 14:44
#11

użytkownicy
Proponuje dodać jeszcze tryb symulujący: wędkowanie, uprawę ogródka, zamieniający wota w the sims albo symulator rozrzucania obornika...a optymalizacja kuleje, brak wsparcia dla większej liczby rdzeni masakryczne lagi i mikrościęcia, fizyka jak z spongeboba (gdzie havoc ja się pytam??)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.