kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 477 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Najlepsze filmy wojenne #2 - O jeden most za daleko (1977)

kurkusmaximus
Napisany 07 Wrze. 2014 - 16:33
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...2-o-jeden-most-za-daleko-1977/

Io36
Napisany 07 Wrze. 2014 - 19:27
#2

użytkownicy
Nie można pisać tych newsów wcześniej tak aby ludzie mogli sobie go obejrzeć i podawać termin filmu oraz program ?

Szlachciak
Napisany 07 Wrze. 2014 - 20:46
#3

redaktorzy
Można by. Ale te filmy nie zawsze lecą w telewizji, osobiście z ową produkcją się nie spotkałem "kicając" po kanałach. Niestety ja was mogę tylko naprowadzić. Źródło, z którego zdobędziecie film pozostawić muszę wam. Możecie skorzystać z przeróżnych stron internetowych oraz pobliskich wypożyczalni (tak wiem, jest ich niestety coraz mniej).

Io36
Napisany 09 Wrze. 2014 - 11:06
#4

użytkownicy
Tak wiem że nie zawsze jest w telewizji, ale akurat te dwa co podaliście wcześniej leciały w tv xD.

Szlachciak
Napisany 09 Wrze. 2014 - 15:04
#5

redaktorzy
Oj, że wielka ucieczka leciała to wiedziałem obejrzałem 10 minut i postanowiłem zrobić serie artykułów. Ale o tym nie miałem pojęcia xd My bad.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.