kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1046 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Nowa gra – „World of BelAZ”

kurkusmaximus
Napisany 18 Paź. 2011 - 13:46
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-308--nowa_gra_world_of_belaz/

alojz
Napisany 18 Paź. 2011 - 14:00
#2

użytkownicy
To by już była lekka przesada i nóż w plecy Wargaming.net

WiewiorNH
Napisany 18 Paź. 2011 - 15:07
#3

użytkownicy
Chyba wszyscy mają takie samo zdanie jak kolega wyżej. Nie wiem skąd oni wezmą tylu ludzi, żeby ogarnąć wszystkie projekty.

PoLaK
Napisany 18 Paź. 2011 - 15:14
#4

użytkownicy
no ale to dawno jeszce 2010 roku :) a jak mi sie wydaje jeszce wtedy nie bylo Wota ( mozecie mnie poprawic jakby co :))
no i jeszce pozuczono ale nie no chetnie bym to tez zagral WYPRUBUJE wszystkie gry Wargaming ;D

PoLaK
Napisany 18 Paź. 2011 - 15:17
#5

użytkownicy
Wiewiór masz oczywiscie racje :) ale swiat bez nowych gier by byl nudny

cleophas
Napisany 18 Paź. 2011 - 16:35
#6

użytkownicy
na poczatku mówili ze na 3 grach poprzestana i nie beda wiecej robić a tu widzę tworzą ile sie tylko da, zresztą robią już na przegladarkę równoczesnie z 2 innymi plus cały czas czogi które to są nadal jeszcze w becie. widze ze poczuli smak kasy i to bedzie teraz ich jedyny wyznacznik projektów. dodam ze na poczatku wrzesnia dzieci w europie gdy szli do szkłoy to ich białoruscy rówiesinicy zbierali na lekcjiach ziemniaki bo takie było rozporządzenie, zresztą tam są ludzie zaszczuci przez pana łukaszenkę a ci z warmingu wygladają jakby zbierali za młodego kartofle i teraz robią swoimi grubymi rekami przy kompie bo widzą ze mogą zarobić na swoich projektach niemusząc w ten sposób wykonywac tego co za młodu robili. dodam ze jak zobaczyłem model uszkodzeń czołgów to myslałem ze to na komórkę cos robią byłem w szoku ze tak beszczelnie wmawiają o jakiś hitboksach gdy cały czołg tym był a system sobie losował nie wazne gdzie my trafimy. jeśli chodzi o ich samoloty to będą mieli potęzną konkurencjie gdyż twórcy między innymi gry Wings of Prey zapowiedzieli że taki tytuł powstaje również będzie darmowy (z mikropłatnosciami) na razie nie mam zamiaru płacić za premium, będe grał po prostu niszymi poziomami czogów

zbrozlo
Napisany 18 Paź. 2011 - 18:16
#7

użytkownicy
:D:D:D:D:D:D:D
Jajego ... padłem... wystarczy napisac zw wargamingowcy robia kolejny World of Space a juz sie lament zaczyna :D:D:D:D:D
JEstem ciekaw czy oprocz autora ktos wychwycil jedna malenka date :D

kurkusmaximus
Napisany 18 Paź. 2011 - 18:39
#8

administracja
:D co nie zmienia faktu, że każdy kolejny pomysł na "World of..." jest coraz słabiej przyjmowany przez ludzi

alojz
Napisany 18 Paź. 2011 - 18:57
#9

użytkownicy
Przynajmniej na stronce można pobawić się gumową kaczką :P

Kudlaty
Napisany 18 Paź. 2011 - 19:54
#10

użytkownicy
World of Yellow Rubber Duck też na pewno by się sprzedał :)

Procik
Napisany 19 Paź. 2011 - 11:41
#11

użytkownicy
Ale te info to jakiś fake, wyraźnie na filmie te ciężarówki jeżdżą po mapie Prokhorovka z WOT-a.

Co do samego WOT-a to jak już kiedyś napisałem, gra nie jest BETA w tradycyjnym tego znaczeniu. To nie jest pudełkowa wersja. Ta gra może być rozwijana i optymalizowana bardzo długo. Nie dlatego, ze nie jest gotowa, a dlatego, ze jest taka możliwość. Wo gule słowo "gotowa" wo gule nie ma odniesienia do tego typu gier.
Jeżeli ludzie graja, i płacą za nią to jest ona gotowa. A to ze optymalizują parametry, i dodają pojazdy to jest to taka specyfika i normalna praktyka.

Rzulf
Napisany 19 Paź. 2011 - 18:30
#12

użytkownicy
Wy tak na poważnie? Przecież to był żart na 1 kwietnia...

Warynsky
Napisany 19 Paź. 2011 - 18:31
#13

użytkownicy
@Procik: lubię te Twoje"wo gule" ;)
WoT jest ciągle w fazie niedokończonej bety i to wg samych programerów - vide chociażby release version 0.67. Nawet nie 1, co by oznaczało produkt finalny.
Swoją szosą to niech to będzie i beta, ale bez bugów! Howgh!

Procik
Napisany 20 Paź. 2011 - 11:52
#14

użytkownicy
@Warynsky Pokaz mi grę bez bugów.
Co do oznaczeń, to może stosują metody jeszcze z gier pudełkowych.
Może obawiają się, ze jak napiszą ze jest wersja 1 to wszyscy będą wymagać aby była skończona, co cokolwiek to znaczy, bo błędy zawsze jakieś będą a optymalizacja zawsze będzie potrzebna.

Tak samo gatunek ludzki nie jest bez wad i tak naprawdę cały czas podlegamy ewolucji, czy to miało by znaczyć, ze nie możemy żyć?

Gra jest grywalna, cały czas ja uzupełniają, wiec trzeba się raczej cieszyć niż martwic. Chyba ze kros chce to niech czeka jeszcze parę miesięcy i zagra gra z nr 1.

Warynsky
Napisany 20 Paź. 2011 - 14:49
#15

użytkownicy
Gra bez bugów? Proszę bardzo: Dead Island. Kupujesz i grasz. Skończyłem i nie dostrzegłem ŻADNYCH bugów. Do tego dodam iż to polska gra ;)

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.