kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 1014 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
„Bitwa o Moskwę” - promocja

kurkusmaximus
Napisany 13 Paź. 2011 - 20:43
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-303--bitwa_o_moskwe_promocja/

alojz
Napisany 13 Paź. 2011 - 20:59
#2

użytkownicy
super sprawa, trzeba się ostro starać

fintrix
Napisany 14 Paź. 2011 - 11:42
#3

użytkownicy
hm, całą załogę za 100 złota? szał :D chyba o jednego czołgistę chodzi ;p

Fett11
Napisany 14 Paź. 2011 - 12:36
#4

redaktorzy
Wniosek: najlepiej mieć w garażu PzIV - najwięcej bonusów tego typu dla niego jest, bo brał udział w większości bitew 2 wojny. ^^

Xall
Napisany 14 Paź. 2011 - 19:00
#5

użytkownicy
"Czołgi premium: PzKpfw B2 740 oraz Matilda, również otrzymają 50% zniżki. " Po prostu szał, już widzę jak się ludzie na nie rzucają, tego gówna jak matilda nawet za darmo bym nie wziął :) Dla takich czołgów to nawet wota nie chce mi się uruchamiać.

kurkusmaximus
Napisany 14 Paź. 2011 - 19:34
#6

administracja
Tak @fintrix, zapędziłem się. Już poprawione.

sebek84
Napisany 15 Paź. 2011 - 11:09
#7

użytkownicy
Trzeba uzbierać szybko kase na IS to jedyna okazja :P a nigdy cos mi kasa nie szla :P moze teraz z podwojeniem dobrze pojdzie :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.