kliknij aby powiększyć
1350x844 : 320 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Patch 9.3 - rozdzielnie KV-1S

kurkusmaximus
Napisany 22 Lip. 2014 - 10:58
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...0--patch-93-rozdzielnie-kv-1s/

SMOSAR
Napisany 22 Lip. 2014 - 11:08
#2

użytkownicy
"Pozostanie na V tierze" wtf?

deffit
Napisany 22 Lip. 2014 - 14:21
#3

użytkownicy
KV-1S spadnie na tier 5 bez armaty 122 mm a na jego miejsce dostaniemy KV-85. W praktyce dostaniemy KV-1S pod inną nazwą. Nie rozumiem tych parametrów. Należy napisać że to się zmieni w KV85 w stosunku do "Starego" KV1S. Bo to ewidentnie porównanie a nie parametry. A tak poza tym to nerf jest ale nie taki straszny. Prędkość i czas ladowania ulegną widocznym zmianom ale z dobymi perkami i modulami zmiany praktycznie niewidoczne. Za dużo ludzi tym gra by go usunąć. a i chyba żadnego darmowego czolgu nie będzie tylko zdejmą moduły z 1S.

Arktez
Napisany 22 Lip. 2014 - 14:30
#4

użytkownicy
Powinni całkowicie wywalić to piekielne 122mm. Jaki inny czołg ma takie działo na VI tierze? Nie da się przeciwko temu grać... Oby nerf był na prawdę odczuwalny.

Lincz
Napisany 22 Lip. 2014 - 16:31
#5

użytkownicy
su-100
nerf nie bedzie odczuwalny, bo nie nerfia mu dmg

MachTraxzs
Napisany 22 Lip. 2014 - 18:00
#6

użytkownicy
Paranoją staje się tu sens szkolonej załogi.No bo jak inaczej można nazwać sytuację, w której załoga musi w grze przejść przeszkolenie na ten sam czołg, z tą różnicą, że kolejny ma inne działo?Od początku nie podoba mi się też to, że załoga "zapomina" obsługi pojazdu, z którego jest szkolona na kolejny.To już absurd sam w sobie.Przy dużej ilości maszyn, zwyczajnie drażni nieporządek i ilość tych "pachołów" do każdego byle złomu.Syf, syf i jeszcze raz syf.Uważam, że gdyby tier OKREŚLAŁ maszynę elastycznie poprzez dobieranie modułowania, armat, oraz akcesorii do maszyny, (z większego wachlarza asortymentu niż jest obecnie)byłoby o wiele lepiej.Nie byłoby przypałów ze stockowym chłamem tam, gdzie ten chłam nie może nic ugrać, by się rozwinąć!Na randomie byłaby większa różnorodność, a taki KW nie zajmowałby 5 slotów w drzewie, a JEDEN.I wg. osobistej konfiguracji gracza pod jego własny styl, plasując go na odpowiednim tierze, pojawiałby się TEŻ na tierach różnorodnie.Więcej miejsc na moduły i dodatki.Niech gracze mają możliwość wpakowania majątku w jeden ulubiony czołg.

alojz
Napisany 23 Lip. 2014 - 09:11
#7

użytkownicy
Celność i czas celowania teraz a w 9.3 jak niby podają jest taki sam

Goldbluszcz
Napisany 23 Lip. 2014 - 09:19
#8

użytkownicy
@SMOSAR już poprawione gdzieś wcięło mi słowo "przeniesiony"

Lincz
Napisany 23 Lip. 2014 - 13:23
#9

użytkownicy
z rng nie wygrasz, a czas ladowania to dodatkowy czas kampienia :)

Arktez
Napisany 24 Lip. 2014 - 00:45
#10

użytkownicy
@MachTraxzs zgadzam się, a jedyną możliwością wpakowania majątku w czołg jest kupienie drogich a ****o wiele dających dodatkowych modułów...

@Lincz Tak zapomniałem o SU-100 ale tu 122mm da się znieść, bo to niszczyciel i nie wpada się na niego tak często, jak na KV-1S, który może być wszędzie przez mobilność mediuma. Dla mnie ten czołg, od początku mego stażu w WOT był OP i tyle, a możliwość założenia 122mm na VI tierze(oprócz TD) jest chore. Biorąc pod uwagę ilość Hp innych VI tierowych maszyn, które ta armata posyła na 2 strzały do garażu, czasem pechowo na samym początku bitwy.

chinjinbo
Edytowany 24 Lip. 2014 - 17:20
#11

użytkownicy
No prosze bardzo i w końcu znerfili kv1s , bo ?? za dużo ludzi nim gra to jest odpowiedź na pytanie dlaczego go znerfili , to ja wpakowałem w niego złoto na kamuflarz i co ? znowu jestem w ciemnej dziuże, wywaliłem kupe złota w kamuflarz na czołg X tieru i po którkim czasie znerfiony i pieniądze wyrzucone w błoto bo twórcy nerfią wszystko czym ludzie grają ,o co chodzi w tej grze ? nie znam takiej gry wktórej by tak mieszali twórcy co chwile, szansa na sukces i jej odcinki tak jak ta gra i patchy nigdy się nie skończą i zawsze będą coś po cichu zmieniać nawet jak patchu nie będzie , znowu mnie rozczarowali po daremnie wywaliłem złoto w kolejny czołg i zostałem z niczym ... jaki jest sens kupowania premium i złotych czołgów lub kupowania coś za złoto jak i tak zaraz zostanie to zmienione ? płaci się za coś to powinno to takie zostać , thx wam po raz kolejny daliście mi do zrozumienia żebym nie kupował złota a szkoda bo chciałęm wspomagać rozwój gry ale w dobrym kierunku nie złym że nerficie wszystko czym gracze grają i co jest dobre, jak z TD fv183 że niby nie spodziewaliście się że gracze będą aż tak często używać złotych pocisków ? to po jakiego wacka dajecie złote ammo ? usuńcie je w ogóle albo dajcie za walute premium że da się tylko kupić to bez sensu wszystko, dobrze że WT rozwija czołgi bo ludzie mają dość tych ciągłych zmian , taka moja opinia.

stos
Napisany 25 Lip. 2014 - 11:36
#12

użytkownicy
przecież teraz to wygląda jak by był z plastiku

Veeon
Napisany 23 Sie. 2014 - 03:02
#13

użytkownicy
No dobra ale jak ja teraz mam kv-1s to po aktualizacji będę miał oby dwa??

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.