kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1417 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Oferta specjalna: Deszcz pocisków

kurkusmaximus
Napisany 25 Kwie. 2014 - 11:59
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...rta-specjalna-deszcz-pociskow/

yaroo_p
Napisany 25 Kwie. 2014 - 14:43
#2

użytkownicy
Świetnie że przypomnieli sobie o tego typu uzbrojeniu. Nie często są one promowane a ja akurat lubię ten typ pojazdów.Skoro ma to być weekend artylerii to szkoda że nie dodano przeceny. Na pewno mam do nabycia jakieś V-VII i chętnie bym zaparkował nimi w moim garażu.

elpresidente
Napisany 25 Kwie. 2014 - 14:59
#3

użytkownicy
no to jutro ruszam gw panther i lorr 155 50 ;] oraz m12 ;]

chociaz nwm czy crusader sp zwaita u mnie bo skupia jak lorka ;] wiec moze moze ;]

kurkusmaximus
Napisany 25 Kwie. 2014 - 15:43
#4

administracja
Nawet gdyby dali 200% więcej przychodów na artylerii, to do niej już nie wrócę. Nie da się teraz tym typem pojazdów grać dla przyjemności.

Wicek
Napisany 25 Kwie. 2014 - 15:52
#5

użytkownicy
Do 4k dmg na 7-8 da się zrobić, co jest przyjemne. Ale arta jest kapryśna i wymaga spokojnych(długich), bitew przy tych czasach przeładowania.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.